Nawet 200 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją „Szansa na bonus” w BNP Paribas

Nawet 200 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją „Szansa na bonus” w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

200 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W Banku BNP Paribas kolejna promocja skierowana do nowych klientów, którzy zdecydują się na założenie konta osobistego z kartą debetową. Zainteresowani muszą jedynie spełnić kilka stosunkowo prostych warunków, zawartych w regulaminie i mogą liczyć nawet na 200 zł premii. Istotne jest jednak, że promocja obowiązuje w Banku jedynie do 17 maja 2019 r.

Z promocji „Szansa na bonus” mogą skorzystać jedynie nowi Klienci Banku BNP Paribas. Zgodnie z regulaminem promocji są to osoby, które nie posiadały wcześniej żadnego aktywnego rachunku osobistego (rozliczeniowego, rozliczeniowo – oszędnościowego, oszczędnościowego) w ciągu ostatnich dwóch lat w BNP Paribas. 

Ten warunek jest również niezbędny do spełnienia w przypadku Klientów dawnego Raiffeisen Polbanku. Jeśli chcą skorzystać z promocji „Szansa na bonus” w BNP Paribas, nie mogli mieć żadnego aktywnego konta osobistego w ciągu ostatnich dwóch lat w Raiffeisen Polbanku.

Warunki promocji

Promocja „Szansa na bonus” obowiązuje w Banku przez czas oznaczony. 

Osoby spełniające warunek podstawowy (brak aktywnego konta osobistego w ciągu ostatnich 24 miesięcy w BNP Paribas lub Raiffeisen Polbanku), celem skorzystania 
z promocji, powinny do 17 maja 2019 r.:

 1. zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji i uzupełnić na niej formularz rejestracyjny opatrzony nagłówkiem „Przystąp do promocji Szansa na bonus”, należy w tym formularzu wprowadzić swoje imię i nazwisko, nr telefonu komórkowego, adres e-mail, a także nr PESEL,
 2. potwierdzić zapoznania się z regulaminem promocji, zgody na przetwarzanie danych i ujawnienie danych,
 3. nacisnąć pole „zarejestruj się” – co oznacza ostateczne wysłanie wniosku o konto z kartą. 

Następnie do 31 maja 2019 r., chcący skorzystać z promocji, muszą zrealizować dalsze działania, tj. zawrzeć umowę ramową w zakresie konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (można zawrzeć w dowolny sposób, np. w oddziale Banku lub za pośrednictwem kuriera).

Kolejno po spełnieniu ww. warunków posiadacze konta powinni w każdym z miesięcy: czerwiec – lipiec 2019 r. zrealizować określoną aktywność na koncie osobistym, tj.

 1. wykonanie transakcji bezgotówkowych na przynajmniej 300 zł.
 2. otrzymanie na konto osobiste wpływu na kwotę przynajmniej 1000 zł.

Przewidziane nagrody w ramach promocji

Posiadacze konta osobistego, którzy spełnią ww. warunki, mogą otrzymać od Banku maksymalnie 200 zł premii pieniężnej.

Nagroda jest przyznawana w wysokości 100 zł za spełnienie ww. warunków w czerwcu 
2019 r. oraz w wysokości 100 zł za spełnienie ww. warunków w lipcu 2019 r.

W kwestii wypłaty nagród Bank:

 • do 22 lipca 2019 r. poinformuje Klientów poprzez wiadomość e-mailową o wypłacie im premii za czerwiec 2019 r., do 26 lipca 2019 r. Klienci będą mieli czas, aby wskazać sposób (np. nr konta), na jaki chcą uzyskać wypłatę nagrody, do 31 lipca 2019 r. Bank dokona wypłaty pierwszej części nagrody dla jej beneficjentów,
 • do 22 sierpnia 2019 r. poinformuje Klientów poprzez wiadomość e-mailową o wypłacie im premii za lipiec 2019 r., do 26 sierpnia 2019 r. Klienci będą mieli czas, aby wskazać sposób (np. nr konta), na jaki chcą uzyskać wypłatę nagrody, do 30 sierpnia 2019 r. Bank dokona wypłaty drugiej części nagrody dla jej beneficjentów.
   

Specyfika Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to przykład wygodnego, taniego konta osobistego. Główną zaletą tego konta jest to, że jego posiadacz nie ponosi żadnej opłaty za prowadzenie rachunku. Inne cechy i korzyści tego konta są następujące:

 • możliwość korzystania z konta za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej GOmobile,
 • łatwość realizowania z konta nowoczesnych płatności, np. mobilnych, czy BLIK – owych,
 • brak opłat za wypłatę z tego konta środków we wszystkich oddziałach banku BNP Paribas, a także w bankomatach sieci Planet Cash,
 • brak opłat za realizowane przelewy zwykłe z tego konta w zł. 

Wreszcie w przypadku tego konta istnieje możliwość wybrania dowolnej karty debetowej 
z trzech interesujących ofert Banku, tj. Karta Otwarta na Świat, Karta Otwarta na eŚwiat, Karta Otwarta na Dzisiaj.

Podsumowanie

Nowi Klienci BNP Paribas, którzy skorzystają z ww. promocji, zyskają bardzo dużo. Po pierwsze będą mieć bardzo funkcjonalne i tanie konto osobiste z kartą debetową. Do tego po spełnieniu minimalnych wymogów aktywności na tym koncie, mogą liczyć na wypłatę aż 
200 zł premii pieniężnej. Warunki do spełnienia nie są w żaden sposób wygórowane. Promocja BNP Paribas zdecydowanie jest godna uwagi i warto z niej skorzystać. Nie należy jednak odwlekać decyzji, bo rejestracja konta musi w ramach tej promocji nastąpić do 17 maja 2019 r.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!