200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas

200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował atrakcyjną promocję dla osób, które poszukują dodatkowego źródła finansowania codziennych i niecodziennych zakupów. Aby zyskać 200 złotych na zakupy w IKEA wystarczy zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard (Standard lub Gold), a następnie wykonać nią transakcje o łącznej wartości 2000 złotych.

Promocja „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” trwa do 18 listopada 2018 roku lub do wyczerpania limitu 4000 kart upominkowych IKEA.

Z oferty mogą skorzystać:

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby, które na 12 miesięcy przed dniem poprzedzający dzień zawarcia umowy nie posiadały żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas.

Karta upominkowa i dodatkowe punkty w mamBONUS

W promocji „200 zł na zakupy w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas” otrzymać można kartę prezentową o wartości 200 złotych, na zakupy w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych sieci IKEA.

Dodatkowo, osoby korzystające z programu lojalnościowego mamBONUS, mogą zyskać 5000 punktów, w zamian za realizację 4 transakcji o wartości minimum 50 złotych każda.

Warunki promocji

Osoby chcące zyskać kartę upominkową o wartości 200 złotych muszą spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej.
 2. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
 3. Na przestrzeni dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po dniu zawarcia umowy, zrealizować transakcje za pomocą wydanej karty, na kwotę łączną minimum 2000 złotych.

Karta upominkowa zostanie przesłana na adres korespondencyjny klienta, który spełni warunki udziału w promocji, w terminie do 20 lutego 2019 roku.

W przypadku klientów korzystających z programu lojalnościowego mamBONUS, bank przyzna dodatkowe 5000 punktów tym osobom, które w okresie dwóch miesięcy od zawarcia umowy o kartę kredytową zrealizują minimum 4 transakcje na kwotę co najmniej 50 złotych każda.

Karta Kredytowa Mastercard Standard

W ofercie BGŻ BNP Paribas karta kredytowa Mastercard Standard to uniwersalna propozycja dla każdego, kto poszukuje atrakcyjnej alternatywy dla pożyczki lub kredytu gotówkowego.

Najważniejsze cechy karty:

 • okres bezodsetkowy do 56 dni;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 14,29%;
 • w ramach programu lojalnościowego mamBONUS, dostęp do rabatowych u licznych partnerów, a także możliwość zbierania punktów (wymiennych na nagrody) za każdą transakcję realizowaną kartą;
 • możliwość realizowania wypłat z karty przez bankomaty;
 • możliwość realizacji przelewów z karty kredytowej na rachunek bankowy;
 • możliwość dodania karty kredytowej to usługi e-Portfel Banku BGŻ BNP Paribas.

Podsumowanie

Promocja „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” to ciekawa propozycja dla tych osób, które zastanawiają się nad źródłem dodatkowych środków finansowych. Karta kredytowa Mastercard pozwala finansować nie tylko niespodziewane wydatki, ale i te zupełnie codzienne zakupy. Dzięki okresowi bezodetkowemu można korzystać z dodatkowych pieniędzy, które zawsze są pod ręką.

Warto zwrócić uwagę również na to, że karta upominkowa do sieci sklepów IKEA to tylko część korzyści, jakie można zyskać dzięki karcie kredytowej. W programie lojalnościowym mamBONUS zyskuje się bowiem nie tylko punkty za realizowane transakcje, ale również atrakcyjne rabaty na zakupy i usługi u licznych partnerów.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!