150 zł na zakupy w sklepach H&M, Decathlon i Biedronka za założenie konta w BGŻ BNP Paribas

150 zł na zakupy w sklepach H&M, Decathlon i Biedronka za założenie konta w BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W maju 2018 roku rozpoczęła się promocja „Zakupy z kontem”, w której zyskać można do 150 złotych premii, w zamian za założenie i aktywne użytkowanie jednego z trzech Kont Osobistych (Optymalnego, Maksymalnego lub Premium) w BGŻ BNP Paribas. Nagroda wydawana jest w formie elektronicznych kodów zakupowych, które można zrealizować u jednego z trzech partnerów promocji: w sieci sklepów H&M, Biedronce lub Decathlon. Promocja trwa do 30 czerwca 2018 roku, jednak trzeba się spieszyć, ponieważ o jej zakończeniu może zdecydować również liczba przyjętych zgłoszeń. Organizator przewiduje nagrody dla maksymalnie 35000 osób.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat;
 • osoby, które na 24 miesięce przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w .BGŻ BNP Paribas;
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Do 150 złotych na zakupy

W promocji „Zakupy z kontem” w BGŻ BNP Paribas zyskać można kody zakupowe do jednego z trzech partnerów promocji (H&M, Biedronki lub Decathlon).

Wartość jednego bonu (przesyłanego w formie elektronicznego kodu za pomocą wiadomości SMS) to 50 złotych, przy czym jeden uczestnik może otrzymać maksymalnie 3 bony, do jednego z wybranych partnerów.

Jak zyskać kody na zakupy?

Aby móc zyskać do 150 złotych premii w ramach promocji „Zakupy z kontem” należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Najpóźniej do 30 czerwca 2018r. (lub do momentu osiągnięcia poziomu 35000 zgłoszeń):
  • zarejestrować się w promocji
  • złożyć w formularzu oświadczenia wymagane przez organizatorów promocji, zaakceptować regulamin, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 2. Złożyć wniosek o Konto Osobiste (do wyboru Konto Optymalne, Maksymalne lub Premium) wraz z kartą, za pośrednictwem strony promocyjnej, bądź też w oddziale banku (w przypadku Konta Premium wniosek może być złożony tylko w oddziale banku).
 3. Zawrzeć umowę z bankiem w oddziale, lub za pośrednictwem kuriera.
 4. Przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe:
  • zalogować się do bankowości elektronicznej Pl@net, (przy czym pierwsze logowanie nie może nastąpić później niż do 15 lipca 2018 roku);
  • zrealizować przynajmniej jeden przelew za pośrednictwem Pl@net lub Aplikacji GOmobile;
  • wykonać transakcje bezgotówkowe za pomocą wydanej do rachunku karty, na poziomie minimum 300 zł;

O przyznaniu nagrody Organizator poinformuje uczestnika promocji w terminie do 16 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki otrzymania nagrody. Bony elektroniczne będą przesyłane w formie wiadomość SMS, w terminie do 20 dnia miesiąca, w którym przesłana została wiadomość o przyznanej nagrodzie.

Jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie 3 nagrody o wartości 50 złotych każda.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas do wyboru są trzy różne konta osobiste. Jednym z nich jest Konto Optymalne, które pozwala każdemu korzystać z bezwarunkowo bezpłatnego, a przy tym prostego w obsłudze rachunku osobistego.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • brak opłat za wypłaty za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Podsumowanie

Decydując się na założenie jednego z trzech Kont Osobistych w BGŻ BNP Paribas każdy zyskuje szansę otrzymania do 150 złotych ekstra pieniędzy na zakupy w sieci sklepów H&M, Biedronka lub Decathlon. Wybór sklepu należy do uczestnika promocji, który już na etapie przystąpienia do promocji wskazuje, od którego partnera chciałby otrzymać bony, w zamian za spełnienie prostych warunków promocji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jednorazowa nagroda to 50 złotych, a co za tym idzie, chęć zyskania maksymalnej premii wiąże się z koniecznością aktywnego korzystania z konta przez trzy kolejne miesiące.

Dużą zaletą akcji jest licznik zgłoszeń znajdujący się na stronie promocyjnej. Każdy, kto chciałby w niej wziąć udział, bez problemu sprawdzi, czy składając wniosek o uruchomienie konta wraz z kartą wciąż może zyskać bony zakupowe. To w znacznym stopniu ułatwia śledzenie liczby przybywających zgłoszeń.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

 • mariola
  w końcu jakiś bon do modówki !
  Odpowiedz