Wygraj BMW i3 i kody podarunkowe do Allegro w loterii Banku Pekao

1 opinia
Wygraj BMW i3 i kody podarunkowe do Allegro w loterii Banku Pekao

Płać kartą Mastercard lub Maestro wydanymi przez Pekao S.A. lub poprzez aplikację PeoPay. Płać i wygrywaj cenne nagrody w nowej loterii. Każda transakcja to 2 losy, jednak istnieje możliwość pozyskania dodatkowych losów np. płacą kartą kredytową lub z odroczonym terminem spłaty. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 01.01.2021 roku.

Klienci indywidualni i firmowi (właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych) posiadający kart Mastercard lub Maestro wydanych przez Pekao S.A., mają szansę na wygranie elektronicznego samochodu. BMW i3 jest główną nagrodą w loterii banku, w której nagrodami są również e-kody podarunkowe do Allegro. Każdego dnia 35 osób otrzyma 50 złotych na zakupy w popularnym serwisie.

Zgłoszenia do loterii „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!” przyjmowane są od 1 października do 31 grudnia 2020 roku. Transakcje zarejestrowane w loterii wykonywać można do 1 stycznia 2021 roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające status rezydenta w Polsce;
 • posiadające konto osobiste lub firmowe (dla działalności jednoosobowej).

Warunki uczestnictwa w loterii

W puli nagród loterii Banku Pekao S.A. znalazł się samochód elektryczny BMW i3, a także 3220 e-kodów podarunkowych od Allegro.pl, o wartości 50 złotych każdy. 

Aby wziąć udział w loterii należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 grudnia 2020 roku wypełnić formularz przystąpienia do promocji korzystając ze strony promocji.
 2. Do 1 stycznia 2021 roku wykonać co najmniej jedną transakcję kartą Mastercard lub Maestro, bądź za pomocą aplikacji PeoPay. 

Uwaga! Jedna transakcja to 2 losy biorące udział loterii. 

Dodatkowe losy (łącznie 4) otrzymają te osoby, które realizują płatności kartą kredytową lub kartą z odroczonym terminem płatności.

100 losów otrzymają osoby zarejestrowane w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a także posiadacze karty kredytowej, którzy skorzystają z oferty pożyczki gotówkowej w okresie od 1 października 2020 roku do 1 stycznia 2021 roku. 

Główne losowanie odbędzie się 20 stycznia 2021 roku. 

Podsumowanie

Prosta i atrakcyjna promocja Pekao S.A. to szansa na wygranie nowoczesnego i ekologicznego samochodu marki BMW. Dodatkowo każdy zyskuje szansę na wygraną jednego z 3220 e-kodów na zakupy przez Allegro.

Komentarze i opinie o promocji

 • M>Marian K
  Dzisiaj zakładam konto.
  Byłem klientem tego Banku ponad trzydzieści lat temu.
  Moja opinia jest pozytywna*****
  Mam nadzieję, że po roku nie stracicie żadnej gwiazdki.
  Odpowiedz