Loteria Pekao : Do zdobycia Audi Q4 e-tron dla klientów banku Pekao

Loteria Pekao : Do zdobycia Audi Q4 e-tron dla klientów banku Pekao

W Pekao S.A. pojawiła się loteria, w której główną nagrodą jest Audi Q4 Sportback 35 e-tron oraz rowery elektryczne FUNBIKE EVO Mo. Jeżeli chcesz wziąć udział w „Bądź eko z Pekao” zgłoś swój udział do końca roku i korzystaj aktywnie ze swojej karty debetowej i/lub karty kredytowej. Każda płatność kartą debetową to 1 los, a każda płatność kartą kredytową to aż 5 losów. W Loterii uwzględniane są transakcje wykonane od dnia następnego po dniu zgłoszenia, do 1 stycznia 2022 roku. 

W Banku Pekao S.A. nie brakuje promocji. Tym razem masz szansę na zdobycie nowego samochodu elektrycznego od Audi. Wszystko co musisz zrobić, to korzystać aktywnie ze swojej karty płatniczej. Co ważne, w losowaniu uwzględnione zostaną wszystkie transakcje, które zrealizujesz kartą debetową oraz kartą kredytową wydaną przez Pekao S.A. 

Zgłoszenia do loterii „Bądź EKO z Pekao” przyjmowane są do 31 grudnia 2021 roku.

Zgodnie z regulaminem, możesz wziąć udział w promocji jeżeli:

 • masz ukończone 18 lat; 
 • jesteś osobą fizyczną będącą konsumentem w rozumieniu kodeksu cywilnego;
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych;
 • mieszkasz na terenie Polski;
 • jesteś klientem Banku Pekao S.A. i posiadasz konto osobiste lub firmowe (jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą);
 • posiadasz karty debetowe i/lub kredytowe Mastercard lub Maestro wydane przez Bank Pekao S.A.;
 • zapoznałeś się i zaakceptowałeś regulamin promocji;
 • wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank.

Nowe auto i rowery elektryczne

W najnowszej loterii Banku Pekao S.A. nagrody zostały podzielone na dwie kategorie:

 • nagroda I stopnia to samochód elektryczny marki Audi Q4 Sportback 35 e-tron 125 kW (170 KM) w kolorze białym o wartości 226 862 złotych plus nagroda finansowa na pokrycie tzw. podatku dochodowego. Losowanie głównej nagrody odbędzie się 21 stycznia 2022 roku;
 • nagroda II stopnia to 36 rowerów elektrycznych FUNBIKE EVO Mo o wartości ok. 5000 złotych plus nagroda pieniężna przeznaczona na podatek dochodowy. Losowania nagród II stopnia realizowane będą co tydzień, począwszy od 22 października 2021 roku do 5 stycznia 2022 roku.

Warunki loterii

Aby zyskać szansę na wygraną w loterii, musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 grudnia 2021 roku zaloguj się do bankowości internetowej Pekao24 lub PeoPay i wypełnij formularz zgłoszeniowy, który zostanie udostępniony w wiadomości marketingowej (np. w wiadomości w poczcie wewnętrznej, banerze, wiadomości push).
 2. Zapoznaj się z regulaminem i go zaakceptuj.
 3. Korzystaj aktywnie ze swojej karty lub kart płatniczych, które wydał Bank Pekao S.A. (Uwaga! W loterii rejestrujesz się tylko raz, nawet jeżeli posiadasz kilka kart wydanych przez bank).

Jeśli nie jesteś klientem Banku Pekao to możesz założyć Konto Przekorzystne promocji.

Pamiętaj – za każdą transakcję kartą debetową otrzymasz 1 los, natomiast za każdą transakcję zrealizowaną kartą kredytową otrzymasz aż 5 losów. Bank uwzględnia również transakcje rozliczone przez aplikacje Google Pay oraz Apple Pay.

Chcesz zdobyć ekstra 100 losów? Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Mastercard Bezcenne Chwile. 

Dodatkowe 100 losów bank przyzna Ci, jeżeli skorzystasz z oferty Pożyczki Ekspresowej i środki zostaną Ci wypłacone do 1 stycznia 2022 roku.

Więcej informacji o loterii znajdziesz na stronie: loteriapekao.pl.

Podsumowanie 

Bank Pekao S.A. kolejny raz zachęca swoich klientów do realizacji płatności bezgotówkowych. Jeżeli chcesz wygrać rower elektryczny lub nowoczesny i funkcjonalny samochód, to zgłoś swój udział w loterii. Nie masz konta w Pekao S.A.? Możesz skorzystać z oferty dla klientów indywidualnych lub dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Sprawdź ofertę banku i skorzystaj z dodatkowych promocji.

Zalety promocji:

 • bardzo proste warunki udziału w loterii;
 • możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród;
 • każda transakcja wykonana kartą to dodatkowe losy biorące udział w loterii.

Wady promocji:

 • konieczność zarejestrowania się w promocji i wyrażenia zgód marketingowych. 

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!