Do 150 zł na zakupy w Empik.com w promocji aplikacji PeoPay Banku Pekao

Do 150 zł na zakupy w Empik.com w promocji aplikacji PeoPay Banku Pekao

W grudniu rozpoczęła się promocja nowej aplikacji mobilnej Banku Pekao S.A.- „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”. W ramach akcji promocyjnej klienci banku, którzy pobiorą i aktywują aplikację otrzymają nagrodę w formie elektronicznej karty zakupowej do wykorzystania w internetowym sklepie Empik. Promocja prowadzona będzie w okresie od 8 grudnia 2017 roku do 28 lutego 2018 roku.

Z oferty mogą skorzystać:

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby zamieszkujące na terenie Polski;
 • osoby posiadające dowolny rachunek w Banku Pekao S.A.

Do 150 zł na zakupy w empik.com

Nagrodą w promocji „Nowy PeoPay- aktywuj i polecaj” jest e-karta zakupowa, którą można wykorzystać na zakupy w internetowym sklepie Empik (empik.com). W zależności od wykonanej czynności, zyskać można nagrodę przyznawaną w trzech kategoriach:

 1. e-karta o wartości 50 złotych na zakupy w sklepie internetowym empik.com przysługuje osobom, które w czasie trwania promocji pobiorą i aktywują nową aplikację mobilną PeoPay (nagroda wydawana będzie tylko tym osobom, które nie korzystały ze wcześniejszej wersji aplikacji bankowej Pekao24 oraz tym, które nie aktywowały PeoPay przed rozpoczęciem promocji);
 2. e-karta o wartości 25 złotych na zakupy w sklepie internetowym empik.com – nagroda za skuteczne polecenie Aplikacji PeoPay, przy czym jedna osoba może otrzymać maksymalnie 3 e-karty zakupowe;
 3. e-karta o wartości 25 złotych na zakupy w sklepie internetowym empik.com – za realizację płatności w dowolnym sklepie internetowym (dopuszczającym płatności Masterpass) za pomocą Aplikacji PeoPay z funkcjonalnością Masterpass, na kwotę minimum 10 złotych.

Warunki promocji

Zgodnie z obowiązującym regulaminem promocji, uczestnik chcący otrzymać e-kartę o wartości 50 złotych, musi spełnić następujące warunki:

 1. W okresie od 08 grudnia 2017 r. do 28 lutego 2018 r. zarejestrować się do promocji poprzez stronę promocji podając imię, nazwisko oraz adres mailowy (w przypadku klientów Banku Pekao S.A. należy wskazać adres mailowy ustalony dla aplikacji Pekao24), a także:
  • zaakceptować regulamin promocji,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 2. W okresie od 08 grudnia 2017 r. do 28 lutego 2018 r. pobrać i aktywować (poprzez zalogowanie się) aplikację mobilną PeoPay.

Nagroda w formie e-karty o wartości 25 złotych przysługuje osobom, które w czasie trwania promocji:

 • dokonają skutecznego polecenia aktywacji Aplikacji PeoPay (korzystając w tym celu z indywidualnie nadanego kodu);
 • wykonają dowolną transakcję za pośrednictwem aplikacji mobilnej PeoPay.

Uwaga – Maksymalna liczba e-karty wydanych za skuteczne polecenie to 3.

Dodatkowa nagroda w formie e-karty o wartości 25 złotych przysługuje osobom, które w czasie trwania promocji zrealizują płatność w dowolnym sklepie internetowym, na kwotę minimum 10 złotych, korzystając z funkcjonalności Masterpass w aplikacji PeoPay.

Nagrody w formie e-kart zakupowych przekazywane będą drogą elektroniczną (na adres mailowy wskazany w formularzu zgłoszeniowym), w czasie do 14 dni roboczych od dnia spełnienia warunku otrzymania nagrody w danej kategorii.

Aplikacja PeoPay

PeoPay to najnowsza aplikacja mobilna Banku Pekao S.A., która została wprowadzona do użytku 11 października 2017 roku. Nowa odsłona aplikacji mobilnej łączy w sobie funkcjonalności serwisu internetowego Pekao24 oraz możliwość realizowania płatności za pomocą telefonem (wraz z wypłatami gotówki z bankomatów, bez konieczności używania karty płatniczej). Aplikacja obsługiwana jest przez systemy Android i iOS.

Najważniejsze funkcje aplikacji to m.in.:

 • szybki podgląd rachunków, kart, kredytów i innych produktów w Banku Pekao S.A.;
 • możliwość logowania się za pomocą kodu PIN, odcisku palca lub hasła (maskowanego);
 • możliwość zatwierdzania transakcji odciskiem palca;
 • generowanie potwierdzenia przelewu w formacie PDF;
 • płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu w sklepach w Polsce oraz za granicą;
 • szybkie płatności w sklepach internetowych (bez konieczności logowania się do bankowości internetowej);
 • wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A. bez użycia karty;
 • możliwość realizowania przelewów na numer telefonu innych użytkowników aplikacji PeoPay;
 • dostęp do podglądów notowań giełdowych (dla Klientów posiadających umowę z DM Pekao);
 • możliwość obsługiwania transakcji walutowych bez przewalutowania (jeżeli klient posiada rachunek w EUR, USD, GBP, CHF).

Co to jest Masterpass?

Usługa płatnicza często nazywana elektronicznym portfelem. W rzeczywistości to jedna z metod płatności on-line, która jest prosta w obsłudze, a przy tym w pełni bezpieczna.

Najważniejsze cechy Masterpass:

 • usługa jest w pełni darmowa;
 • możliwość realizacji płatności dowolną kartą płatniczą (debetową, kredytową oraz pre-paid, wydaną przez Mastercard lub Visa), która została zapisana w portfelu płatniczym Masterpass;
 • możliwość realizacji transakcji w sklepach internetowych bez podawania danych karty płatniczej;
 • szybkie i wygodne transakcji, dzięki wygodnemu logowaniu;
 • możliwość korzystania z licznych promocji i ofert specjalnych, dostępnych tylko dla użytkowników Masterpass.

Więcej o płatnościach Masterpass przeczytasz w naszym artykule.

Podsumowanie

Nowa promocja „Nowy PeoPay - aktywuj i polecaj” to propozycja skierowana do klientów Banku Pekao S.A., zarówno obecnych, jak i tych którzy w czasie trwania promocji zdecydują się na założenie dowolnego konta w banku. Akcja mająca na celu promowanie aplikacji mobilnej PeoPay, a także usługi płatniczej Masterpass, pozwala zyskać do 150 złotych w formie e-kart zakupowych do empik.com. W przypadku osób, które już korzystały z poprzedniej wersji aplikacji mobilnej, lub uruchomiły PeoPay przed rozpoczęciem promocji maksymalna wartość nagrody to 100 złotych, przy czym 75 złotych można otrzymać za skuteczne polecenie aplikacji. Warto jednak zwrócić uwagę na korzyści jakie wynikają z użytkowania Aplikacji PeoPay. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, klient zyskuje możliwość zastąpienia wszystkich kart płatniczych swoim telefonem, który umożliwia realizację nie tylko przelewów internetowych, ale i płatności zbliżeniowych.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!