1200 zł premii z firmowym Kontem Przekorzystnym Biznes

Aktualizacja:
1200 zł premii z firmowym Kontem Przekorzystnym Biznes

1200 zł
premii

„1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę – II edycja” to kolejna promocja Banku Pekao S.A. Załóż Konto Przekorzystne Biznes razem z kartą i korzystaj aktywnie przez 3 miesiące. A jeśli jeszcze nie masz firmy, to właśnie teraz otrzymasz 100 zł za zarejestrowanie działalności w profilu zaufanym. Za regularne wpływy otrzymasz dodatkowe środki na konto, a zawarcie umowy o terminal płatniczy i umowy pożyczki/kredytu to nawet 600 zł więcej. Sprawdź ile i za co zapłaci Ci Pekao S.A. Promocja trwa do 30.09.2021 roku.

Masz swoją firmę lub myślisz o założeniu działalności? W Banku Pekao S.A. klienci biznesowi zyskują więcej. Sprawdź najnowszą promocję, a przy okazji zyskaj gwarancję bezpłatnego użytkowania karty i konta przez rok. Premia przyznawana jest w kilku częściach, w zamian za realizację poszczególnych zadań, takich jak: zawarcie umowy o konto, realizacja przelewów i transakcji kartą, zawarcie umowy o terminal POS, wymiana waluty czy skorzystanie z kredytu dla firmy oraz leasingu. 

Do promocji „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” możesz przystąpić do 30 września 2021 roku.

Zgodnie z regulaminem, w promocji możesz wziąć udział, jeżeli:

 • jesteś osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą (lub zarejestrujesz firmę w ramach promocji);
 • w okresie od 1 października 2019 roku do 30 czerwca 2021 roku nie posiadałeś rachunku firmowego prowadzonego w Banku Pekao S.A.;
 • wyrazisz zgody na otrzymywanie od Banku Pekao S.A. informacji marketingowych i handlowych, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących;
 • zaakceptujesz regulamin promocji. 

Do 1200 zł ekstra na Twoim koncie firmowym 

Biorąc udział w promocji „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” możesz zyskać premie finansowe, w zamian za spełnienie warunków w kilku kategoriach:

 1. 100 złotych – premia jaką możesz otrzymać, za rejestrację firmy poprzez wykorzystanie profilu zaufanego w bankowości internetowej;
 2. 50 złotych – jednorazowa premia, którą otrzymasz za założenie Konta Przekorzystnego Biznes za pośrednictwem jednego z poniższych kanałów:
  • strony internetowej Banku (jeżeli jesteś nowym klientem);
  • bankowości elektronicznej Pekao24 (jeżeli klient posiada już konto osobiste w Banku Pekao S.A.);
  • aplikacji PeoPay;
  • infolinii Banku Pekao S.A. - Pekao Direct (jeżeli uczestnik promocji posiada konto osobiste w Banku Pekao S.A);
 3. 100 złotych – premia za realizację następujących zadań, w każdym z trzech kolejnych miesięcy promocyjnych:
  • wykonanie przelewów do ZUS na kwotę minimum 100 złotych każdy,
  • realizację co najmniej jednej płatności kartą Visa Business, na kwotę minimum 100 złotych,
  • realizację minimum jednego przelewu (na kwotę co najmniej 100 złotych) przez aplikację mobilną PeoPey;
 4. 50 złotych – premia za uzyskiwanie wpływów na konto, przez kolejne 3 miesiące (minimum 5000 złotych miesięcznie);
 5. 200 złotych – za zawarcie umowy o terminal płatniczy, oraz przyjmowanie płatności przez 3 kolejne miesiące, na kwotę minimum 500 złotych (w każdym miesiącu).
 6. 200 złotych – za realizację transakcji wymiany walut (minimum 20000 złotych), w terminie do 3 miesięcy po uruchomieniu konta;
 7. 100 złotych – premia za zawarcie umowy leasingowej z Pekao Leasing, a także realizowanie minimum 1 przelewu miesięcznie (przez 3 kolejne miesiące) na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej (nie mniej niż 1 000 złotych miesięcznie);
 8. do 400 złotych – za skorzystanie z oferty pożyczkowej lub kredytowej (z zabezpieczeniem gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI), bądź też zawarcie umowy o kartę kredytową Visa Business, w okresie do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy o Konto Przekorzystne Biznes. Wysokość premii zależna jest od wysokości przyznanego kredytu/pożyczki/limitu karty i wynosi odpowiedni:
  • 200 złotych – za pozyskanie kwoty minimum 20 000 złotych,
  • 300 złotych – dla kwoty minimum 50 000 złotych,
  • 400 złotych – dla kwoty powyżej 100 000 złotych.

Dodatkowo i niezależnie od spełnienia warunków uzyskania poszczególnych premii, otrzymujesz gwarancję 12 miesięcy bez opłat za prowadzenie konta i użytkowanie karty debetowej. Wystarczy, że podpiszesz umowę Konto Przekorzystne Biznes oraz kartę Visa Business.

Warunki promocji

W promocji „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” Twoja premia przyznawana będzie za realizację kilku zadań. 

Aby trzymać premię w wysokości 50 złotych musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 30 września 2021 roku złożyć wniosek o Konto Przekorzystne Biznes korzystając ze strony promocji
 2. Do 30 września 2021 roku zawrzeć z Bankiem Pekao S.A. umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Visa Business.

100 złotych za aktywność otrzymasz wówczas, gdy przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy Konta):

 1. Będziesz realizować przelewy do ZUS, na kwotę minimum 100 złotych każdy, przez 3 kolejne miesiące.
 2. Wykonasz co najmniej jedną transakcję kartą debetową Visa Business, na kwotę minimum 100 złotych, w każdym z trzech miesięcy.
 3. Wykonasz co najmniej jeden przelew (inny niż do ZUS) na kwotę minimum 100 złotych, korzystając z aplikacji mobilnej PeoPay, w każdym z trzech miesięcy.

Dodatkowe 100 złotych otrzymasz wówczas, gdy w trakcie składania wniosku o konto zarejestrujesz działalność gospodarczą. W tym celu należy skorzystać z tzw. profilu zaufanego. 

Co więcej, bank wypłaci Ci 50 złotych, jeżeli w każdym z trzech miesięcy otrzymasz na rachunek firmowy wpływ minimum 5000 złotych.

Na tym jednak nie koniec. Jeszcze więcej dodatkowych środków znajdzie się na Twoim koncie, jeżeli spełnisz dodatkowe warunki aktywności.

Aby otrzymać dodatkowe 200 złotych musisz spełnić następujące warunki:

 • zawrzeć umowę o terminal płatniczy;
 • korzystając z terminala przyjmować płatności na kwotę minimum 500 złotych miesięcznie, przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes.

Aby otrzymać premię w wysokości 200 złotych, musisz zrealizować transakcję wymiany walut, w terminie 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku, na równowartość minimum 20 000 złotych.

Premię w wysokości do 400 złotych otrzymasz wówczas, gdy podpiszesz umowę o Konto Przekorzystne Biznes, a dodatkowo w terminie do 6 miesięcy następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku, zawrzesz z Bankiem Pekao S.A. umowę o pożyczkę, kredyt lub kartę kredytową Visa Business na kwotę/limit minimum 20000 złotych. Wysokość przyznanej premii zależeć będzie od kwoty otrzymanej pożyczki/kredytu i wynosi 200 złotych, 300 złotych lub 400 złotych.

Jeżeli chcesz otrzymać kolejne 100 złotych, wystarczy, że zawrzesz umowę leasingu, a następnie przez 3 kolejne miesiące dokonasz wpłaty raty leasingowej (minimum 1000 złotych).

Premia wypłacana będzie w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnione zostały warunki jej przyznania.

Otwórz konto z premią

O Koncie Przekorzystnym Biznes 

Konto Przekorzystne Biznes to oferta dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a przy tym obroty firmy nie przekraczają kwoty 5 milionów złotych rocznie.

Konto
0 / 9 zł
Karta
0 / 7 zł
Bankomaty
0 / 2% min. 5 zł
Przelew do ZUS i US

0 zł

Najważniejsze cechy konta: 

 • 0 zł za otwarcie rachunku i prowadzenie rachunku przez bez żadnych warunków przez pierwszy rok dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą oraz bezterminowo dla organizacji non‑profit;
 • brak opłat za prowadzenie rachunku, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym spełniono jeden z warunków: 
  • uzyskano wpływy na konto (minimum 2000 złotych), 
  • wykonano przelew do ZUS lub US, 
  • rozliczono na rachunku co najmniej 1 transakcję zrealizowaną za pomocą terminala płatniczego (wydanego przez Bank Pekao S.A.), 
  • zrealizowana została płatność na rzecz Pekao Leasing,
  • wykonana została co najmniej 1 transakcja wymiany walut w Banku Pekao S.A.;
 • 0 zł za używanie karty wielowalutowej (przy realizacji transakcji płatniczych na kwotę minimum 300 złotych miesięcznie);
 • 0 zł za prowadzenie rachunku walutowego pomocniczego (do wyboru 20 walut);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za wszystkie przelewy krajowe realizowane przez bankowość mobilną PeoPay;
 • 0 zł za pakiet 15 przelewów SEPA (do wykorzystania każdego miesiąca);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao S.A.;
 • 0 zł za wpłaty (realizowane BLIKIEM) we wpłatomatach sieci Euronet i Planet Cash;
 • możliwość korzystania z bankowości mobilnej;
 • Galeria Rabatów dla Biznesu – korzystne propozycje dla klientów biznesowych Banku Pekao S.A.;
 • atrakcyjna oferta umów na terminale płatnicze.

Podsumowanie 

Promocja Pekao S.A. może być dla Ciebie atrakcyjną propozycją, jeżeli jeszcze nie posiadasz rachunku firmowego lub chcesz zmienić swoje dotychczasowe konto. Za zawarcie umowy o konto i kartę, a także spełnienie prostych warunków aktywności otrzymasz na start 150 złotych. Co więcej, jeżeli dopiero chcesz zarejestrować działalność, to warto skorzystać z profilu zaufanego. Za to działanie otrzymasz dodatkowe 100 złotych. A jeśli na konto firmowe wpłynie minimum 5000 złotych miesięcznie, to Twoja premia zwiększy się o dodatkowe 50 złotych. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, ponieważ i za to możesz otrzymać dodatkowe środki na swoje konto.

Zalety promocji:

 • zyskasz od 150 do 200 złotych premii jeżeli założysz konto, zapewnisz wpływy, wykonasz kilka przelewów i płatności kartą;
 • premia podzielona na kilka części;
 • rejestrując swoją działalność otrzymasz dodatkowe 100 złotych premii i nie tracisz czasu na formalności w urzędzie; 
 • długi czas na realizację warunków promocji;
 • możliwość korzystania z taniego terminala płatniczego przez rok lub 1,5 roku. 

Wady promocji:

 • dość wysokie kwoty minimalne, jakie są wymagane w przypadku premii za wymianę waluty oraz pożyczki/kredytu;
 • dość wysoka kwota wpływów, aby móc otrzymać 50 złotych;
 • kwota premii stanowi przychód firmy i podlega właściwym zasadom opodatkowania.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!
Otwórz konto w promocji