100 zł premii na start + darmowy Pakiet Komfort + 100 zł za polecenie z Kontem Przekorzystym lub Kontem Świat Premium

100 zł premii na start + darmowy Pakiet Komfort + 100 zł za polecenie z Kontem Przekorzystym lub Kontem Świat Premium

200 zł
premii

100 zł na start i pół roku darmowego użytkowania Pakietu Komfort. Wybierz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w Pekao S.A. i korzystaj aktywnie z rachunku i karty przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy, że w każdym z promocyjnych miesięcy zapewnisz wpływ minimum 500 zł i wykonasz jedną transakcję bezgotówkową. Możesz też zyskać 1500 zł w programie poleceń. Zgłoszenia do promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I, przyjmowane są do 30.09.2021 roku.

Otwórz konto z Pakietem Komfort w Pekao S.A. i zyskaj 100 złotych na start. Wystarczy, że przez trzy kolejne miesiące zapewnisz wpływy na konto (nie mniej niż 500 złotych) i będziesz realizować transakcje bezgotówkowe. Pamiętaj również o programie poleceń, w którym zyskać możesz nawet 1500 złotych. 

Swoje zgłoszenie do promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I, możesz przesłać od 15 lipca do 30 września 2021 roku.

Zapisy do VI Edycji Programu Poleceń Nowych Klientów „Polecam Przekorzystne” przyjmowane są do 30 września 2021 roku. 

„Promocja na start”, dotycząca Pakietu Komfort, obowiązuje na podstawie zapisu, jaki znajdziesz w Regulaminie Pakietu Komfort. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” możesz wziąć udział, jeżeli:

 • masz ukończone 18 lat; 
 • jesteś osobą fizyczną będącą konsumentem w rozumieniu kodeksu cywilnego;
 • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych;
 • zamieszkujesz na terenie Polski;
 • posiadasz dowód osobisty;
 • w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 14 lipca 2021 roku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao S.A.;
 • zapoznałeś się i zaakceptowałeś regulamin promocji;
 • wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowym przez bank.

Nawet 1600 zł premii i darmowy Pakiet Komfort 

Zakładając konto osobiste w Pekao S.A. możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Dzięki połączeniu promocji oraz programu poleceń, otrzymasz:

 • 100 złotych – jednorazowa premia przyznawana w ramach promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I, jaką otrzymasz przy spełnieniu warunków aktywności;
 • Pakiet Komfort za darmo przez 6 miesięcy – wystarczy, że aktywujesz Pakiet Komfort w dowolnym wariancie (Standard, Złoty lub Platynowy), a bank przez pół roku nie będzie naliczał za niego żadnej opłaty;
 • bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta – w ramach promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I zyskujesz możliwość bezpłatnego użytkowania konta, do końca sierpnia 2021 roku. Nie musisz przy tym spełniać żadnych dodatkowych warunków aktywności. Wystarczy podpisać umowę o prowadzenie konta z kartą debetową;
 • do 1500 złotych – premia za skuteczne polecenia kont w Pekao S.A. Wysokość pojedynczej premii zależna jest od typu poleconego konta (możesz otrzymać 50 złotych za polecenie Konta Przekorzystnego dla młodych, lub 100 złotych za Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Konto Przekorzystne Biznes). Możesz otrzymać maksymalnie 15 nagród za polecenia.

Warunki promocji 

Aby zyskać premię w wysokości 100 złotych musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 30 września 2021 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji na stronie internetowej banku
 2. Do 30 września 2021 roku zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium, wraz z kartą debetową i aplikacją mobilną PeoPay, za pośrednictwem strony internetowej, poprzez aplikację mobilną PeoPay, w oddziale banku lub w placówce partnerskiej. 
 3. Do 30 września 2021 roku zgłosić dyspozycję uruchomienia Pakietu Komfort (w wariancie Standard, Złotym lub Platynowym).
 4. W każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do Promocji:
  • zapewniać co najmniej jeden wpływy na konto w wysokości co najmniej 500 złotych;
  • zrealizować co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty wydanej do rachunku lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Uwaga! Jeżeli konto zostało założone w trybie online lub przez aplikację mobilną, musisz złożyć wzór podpisu w oddziale banku, a także okazać dowód osobisty w celu weryfikacji tożsamości. 

Premia w wysokości 100 złotych wypłacana będzie do ostatniego dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji, jednak nie później niż do 31 stycznia 2022 roku.

Aby zyskać premię w ramach Programu Poleceń „Polecam Przekorzystne”:

 1. Najpóźniej do 30 września 2021 roku przystąp do programu poprzez stronę https://www.pekao.com.pl/mgm/.
 2. Pobierz kod poleceń, który należy przekazać znajomemu.
 3. Poleć znajomemu jeden z produktów:
  • Konto Przekorzystne,
  • Konto Przekorzystne dla młodych (za ten rachunek otrzymasz premię w wysokości 50 złotych),
  • Konto Świat Premium,
  • Konto Przekorzystne Biznes.
 4. Po otrzymaniu kodu, Twój polecony klient musi zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie konta (do 30 września 2021 roku), a także w każdym z trzech kolejnym miesięcy kalendarzowych:
  • zapewnić jednorazowy wpływ minimum 500 złotych,
  • wykonać co najmniej cztery transakcje bezgotówkowe kartą lub przez aplikację mobilną PeoPay.

Premia w wysokości 50 złotych lub 100 złotych przyznawana jest za każde skuteczne polecenia. Maksymalna kwota premii to 1500 złotych.

Otwórz konto z premią

O Koncie Przekorzystnym 

Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. staje się darmowe, gdy zachowane zostaną proste warunki aktywności. W zamian za regularne wpływy (minimum 500 złotych miesięcznie) i realizację co najmniej jednej transakcji za pomocą karty lub aplikacji mobilnej PeoPay, bank nie pobierał opłat za prowadzenie konta, użytkowanie karty oraz wypłaty z bankomatów innych sieci.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku (przy uzyskiwaniu wpływów na poziomie minimum 500 złotych miesięcznie);
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie karty debetowej (przy wpływach na poziomie minimum 500 złotych miesięcznie i realizacji 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów Pekao S.A.;
 • brak opłat za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce (przy zachowaniu warunku aktywności);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów (przy zachowaniu warunku aktywności);
 • możliwość uruchomienie bezpłatnego Eurokonta Walutowego;
 • Galeria Rabatów, czyli program dla klientów Banku Pekao S.A. z atrakcyjnymi promocjami i rabatami u partnerów programu;
 • możliwość korzystania z programu Mastercard Bezcenne Chwile (klienci Pekao S.A. mogą otrzymać dodatkowe punkty za realizację transakcji kartą Mastercard);
 • możliwość uruchomienia Pakietu Komfort w dowolnym wariancie: Standard, Złotym lub Platynowym.

O Pakiecie Komfort 

Pakiet Komfort to połączenie Pakietu Express Elixir oraz Pakietu ubezpieczeń. Dostępny jest w trzech wariantach:

 • Pakiet Komfort Standard – zyskujesz 2 przelewy Express Elixir miesięcznie, a także ubezpieczenie zakupów przez internet oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych;
 • Pakiet Komfort Złoty – otrzymujesz 3 przelewy Express Elixir miesięcznie, a także ubezpieczenie zakupów przez internet, ubezpieczenie rzeczy osobistych i ubezpieczenie „Pomoc w domu”;
 • Pakiet Komfort Platynowy – to 4 przelewy Express Elixir plus pełen pakiet ubezpieczeń wzbogacony o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Uwaga! Po upływie 6 miesięcy bank będzie pobierał opłatę za Pakiet Express Elixir (wchodzi w skład całego Pakietu Komfort). Pakiet ubezpieczeń pozostaje wolny od opłat, przez cały okres obowiązywania umowy z PZU.

Wysokość naliczanych opłat zależy od rachunku osobistego jaki posiadasz, a także od wybranego wariantu. 

W przypadku Konta Przekorzystnego opłaty wynoszą odpowiednio: 6 złotych za Pakiet Standard, 9 złotych za Pakiet Złoty i 12 złotych za Pakiet Platynowy.

Jeżeli wybierzesz Konto Świat Premium, wówczas zapłacisz 4 złote, 6 złotych lub 8 złotych, w zależności od wybranego wariantu pakietu. 

Co zyskujesz w ramach ubezpieczenia:

 1. Ubezpieczenie zakupów przez Internet – suma ubezpieczenia wynosi 5000 złotych i obejmuje ryzyko: 
  • niedostarczenia towaru,
  • dostarczenia towaru wadliwego,
  • dostarczenia towaru niezgodnego z zamówieniem.
 2. „Ubezpieczenia rzeczy osobistych i ubezpieczenia assistance – usługi informacyjne” z sumą ubezpieczenia wynoszącą 1000 złotych. Ubezpieczeniem objęte są rzeczy osobiste, takie jak: telefon, portfel, torebka, teczka, jak również dokumenty (paszport, dowód osobisty, prawo jazdy) i karty wydane przez Pekao S.A., na wypadek utraty na skutek kradzieży lub rabunku, do których doszło na terenie Polski. 
 3. Pomoc w domu – ubezpieczenie zapewnia Ci możliwość skorzystania z pomocy specjalistów, gdy we wskazanym przez Ciebie miejscu ubezpieczenia dojdzie do awarii (drzwi zewnętrznych, instalacji wodnej, kanalizacyjnej, CO, wewnętrznej instalacji elektrycznej, gazowego urządzenia grzewczego (gazowego), sprzętu RTV/AGD i PC), zdarzenia losowego, przepięcia, dewastacji czy kradzieży z włamaniem i miejsce ubezpieczenia zostanie zniszczone lub uszkodzone. W takiej sytuacji możesz skorzystać z usług: elektryka, hydraulika, ślusarza, szklarza, dekarza, technika urządzeń grzewczych (gazowych), serwisanta domowych urządzeń elektrycznych lub informatyka. W ramach ubezpieczenia przysługują Ci trzy usługi w roku, przy czym maksymalny koszt pojedynczej interwencji to 800 złotych.
 4. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym z sumą gwarancyjną 10 000 złotych. Ubezpieczenie zapewnia ochronę dla Ciebie, Twoich bliskich pozostających z Tobą we wspólnym gospodarstwie domowym, a także Twojej pomocy domowej na wypadek szkód, które wyrządzisz osobom trzecim i jesteś zobowiązany do jej naprawienia.

Otwórz konto z premią

Podsumowanie 

Czy warto zainteresować się najnowszą promocją Pekao S.A.? Zdecydowanie tak, ponieważ całkowity pakiet korzyści przekracza wartość powitalnych 100 złotych. Premia za spełnienie prostych warunków aktywności to tylko część tego, co możesz zyskać. Zwróć uwagę na ciekawe rozwiązanie, jakim jest Pakiet Komfort. To Ty decydujesz o tym, jaki wariant najbardziej odpowiada Twoim bieżącym potrzebom. A jeśli chcesz polecić konto w Pekao S.A. swoim znajomym, to za każdego nowego klienta otrzymasz do 100 złotych premii. 

Zalety promocji:

 • bardzo proste warunki promocji;
 • możliwość wykorzystania premii na dowolny cel;
 • długi czas na realizację warunków promocji;
 • połączenie promocji oraz programu poleceń daje możliwość pozyskania do 1600 złotych premii;
 • możliwość korzystania za darmo z Pakietu Komfort przez pół roku.

Wady promocji:

 • dość długi czas oczekiwania na wypłatę premii (licząc od dnia przystąpienia do promocji).

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!