1700 zł premii z kontem firmowym iKonto Biznes w Alior Banku

1700 zł premii z kontem firmowym iKonto Biznes w Alior Banku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Rachunek firmowy w Alior Banku może stać się źródłem dodatkowych pieniędzy, jeżeli nowi klienci zdecydują się na uruchomienie iKonta Biznes w ramach akcji promocyjnej Super Expressu.

Najnowsza promocja to gwarantowane 200 złotych premii, w zamian za założenie konta i zasilenie go na poziomie minimum 500 złotych. Co więcej, w lutym 2019 roku Alior Bank rozpoczął promocję „1500 zł dla firm”, w której premie finansowe przyznawane są na realizację wybranych transakcji bankowych. Dzięki obu promocjom zyskać można nawet 1700 złotych w skali roku.

Akcja „Konto Biznes Alior Bank” prowadzona jest od 18 marca do 30 kwietnia 2019 roku, przy czym organizator ma prawo do jej przedłużenia.

Promocja „1500 zł dla firm” prowadzona jest od 1 lutego 2019 roku do momentu odwołania. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą;
 • osoby, które nie posiadały żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP, do dnia 18.03.2019 roku.

Ile można zyskać? 

Z iKontem Biznes w Alior Banku zyskać można nawet 1700 złotych. Premia finansowa to efekt połączenia dwóch odrębnych promocji, w których otrzymać można:

 1. 200 złotych – przyznawane w ramach akcji „Konto Biznes Alior Bank” prowadzonej przez Super Express, w zamian za wypełnienie wniosku o iKonto Biznes, zawarcie umowy z bankiem, oraz zasilenie rachunku kwotą minimum 500 złotych.
 2. 1500 złotych – premia przyznawana w ramach promocji „1500 zł dla firm” organizowanej przez Alior Bank S.A. Wysokość premii zależna jest od aktywności posiadacza konta. Dodatkowe środki przyznawane są za poszczególne transakcje i czynności, gdzie: 
  • utrzymanie średniego miesięcznego salda na rachunku w kwocie: 
   • do 2500 zł – 0 zł,
   • od 2500,01 zł do 10 000,00 zł – premia 5 zł,
   • od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł – premia 15 zł,
   • od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł – premia 30 zł,
   • od 50 000,01 zł – premia 60 zł;
  • realizacja przelewu do ZUS – premia 25 zł (za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, wykonany na kwotę min. 250 zł);
  • realizacja przelewu do US – premia 25 zł (za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, wykonany na kwotę min. 250 zł);
  • realizacja przelewu SEPA – premia 10 zł (za pierwszy w miesiącu przelew, wykonany na kwotę min. 100 EUR);
  • realizacja przelewu natychmiastowego – premia 10 zł (za pierwszy w miesiącu przelew, wykonany na kwotę min. 500 zł);
  • realizacja transakcji kartą – premia 10 zł (za rozliczenie w danym miesiącu transakcji w kwocie min. 500 zł);
  • skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – premia 15 zł (naliczana, jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł).

Jak zyskać 200 złotych?

Premia w wysokości 200 złotych wypłacana jest, jeżeli uczestnik akcji „Konto Biznes Alior Bank” spełni łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 18 marca do 30 kwietnia 2019 roku założy tzw. Profil, rejestrując się na stronie internetowej promocji (założony profil wymaga zatwierdzenia, poprzez kliknięcie w link aktywacyjny przesyłany na adres mailowy).
 2. W terminie do 30 kwietnia 2019 roku złoży wniosek o uruchomienie iKonta Biznes, poprzez link udostępniony przez organizatora promocji.
 3. W terminie 30 dni od dnia złożenia wniosku jednak nie później niż do 30 maja 2019 roku zawrze z Alior Bankiem umowę o prowadzenie iKonta Biznes.
 4. W terminie 60 dni od dnia otwarcia rachunku (jednak nie później niż do 30 lipca 2019 roku), dokona wpłaty minimum 500 złotych.

Informacja o przyznanej premii będzie przesyłana do uczestników promocji drogą elektroniczną (na wskazany we wniosku adres e-mail), najpóźniej do 15.08.2019 roku. Premia zostanie przekazana na aktywny (uruchomiony w promocji) rachunek, pod warunkiem przekazania organizatorowi akcji danych uczestnika, takich jak: imię, nazwisko oraz numeru rachunku uruchomionego w ramach promocji. Uczestnik zobowiązany jest do przekazania niezbędnych danych w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych, od dnia otrzymania wiadomości o przyznanej premii.

1500 zł dla aktywnych

Aby otrzymać premię w ramach promocji „1500 zł dla firm” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Otworzyć iKonto Biznes w okresie trwania promocji.
 2. Przystępując do promocji zaakceptować jej regulamin.
 3. Wykonać przynajmniej jedną z premiowanych czynności lub transakcji, w każdym kolejnym miesiącu. 

Zgodnie z regulaminem promocji, maksymalna wysokość przyznawanej premii to 125 zł miesięcznie (nie więcej niż 1500 zł w ciągu roku). Premia może być wypłacana przez maksymalnie 12 miesięcy, od dnia przystąpienia do promocji. Premia przekazywana jest na rachunek główny lub pomocniczy posiadacza iKonto Biznes, najpóźniej do ostatniego dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, za który należna jest premia.

iKonto Biznes 

W sierpniu 2017 roku iKonto Biznes oferowane przez Alior Banku zostało uznane za najlepsze konto firmowe, według rankingu portalu TotalMoney.pl. iKonto Biznes to funkcjonalny i prosty w obsłudze rachunek firmowy przeznaczony dla osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. 

Najważniejsze cechy konta: 

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za używanie karty płatniczej (przy realizacji min. 4 transakcji płatniczych miesięcznie);
 • 0 zł za przelewy krajowe (w tym do ZUS i US);
 • 0 zł za pierwszych 5 przelewów natychmiastowych w systemie Express Elixir;
 • 0 zł za pakiet 5 przelewów SEPA (do wykorzystania każdego miesiąca);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku (5 darmowych wypłat miesięcznie);
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Alior Banku (plus 5 bezpłatnych wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash);
 • możliwość uruchomienia rachunku lokacyjnego z promocyjnym oprocentowaniem – 2% w skali roku;
 • dostęp do tzw. autodealing, który zapewnia atrakcyjne kursy walut przez 7 dni w tygodniu;
 •  możliwość realizacji płatności mobilnych.

Podsumowanie

Połączenie dwóch odrębnych promocji spowodowało, że właśnie teraz założenie rachunku firmowego w Alior Banku staje się wyjątkowo atrakcyjne. Akcja prowadzona przez Super Express pozwala zyskać 200 złotych za uruchomienie iKonta Biznes, natomiast promocja prowadzona przez Alior Bank – „1500 zł dla firm” to dodatkowe pieniądze na rachunku, w zamian za aktywne realizowanie transakcji bankowych. W skali roku zyskać można do 1700 złotych, co w połączeniu z dodatkowymi rozwiązaniami i produktami czyni iKonto Biznes godnym polecenia.

Informacje o Alior Banku

Alior Bank jest stosunkowo młodym bankiem, który w bardzo krótkim czasie zajął znaczny obszar polskiego rynku usług finansowych. W swoich działaniach kieruje się one hasłem „wyższa kultura bankowości”, które to wpływa bezpośrednio na jakość obsługi w Banku.

Konta, promocje i opinie w Alior Banku
Więcej o Alior Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!