promocja

400 zł na zakupy w Prezentmarzen.com za założenie karty kredytowej w Citibanku

400 zł na zakupy w Prezentmarzen.com za założenie karty kredytowej w Citibanku

Bank Handlowy w Warszawie S.A. świętując dwudziestolecie karty kredytowej prowadzi intensywną i atrakcyjną serię kampanii promocyjnych. Nie jest to jednak zwykła reklama, a liczne promocje z ciekawymi nagrodami. W kolejnej promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher na zakupy w Prezentmarzen.com”, nagrodą jest kod promocyjny o wartości 400 złotych, który można zrealizować w portalu z wyjątkowymi prezentami, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta ważna jest od 22 listopada do 31 grudnia 2017 roku.

Z oferty mogą skorzystać:

 • pełnoletnie osoby fizyczne (przez wzgląd na procedury wnioskowania o wydanie karty kredytowej, w rzeczywistości wymagane jest ukończenie 21. roku życia);
 • osoby posiadające dochód na poziomie minimum 1200 złotych netto;
 • osoby zatrudnione w danej firmie od co najmniej 3 miesięcy;
 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Kod rabatowy, który spełnia marzenia

Dzięki kolejnej promocji Karty Kredytowej Citibanku nowi klienci mogą spełnić niecodzienne marzenia swoje lub swoich bliskich. W kolejnej edycji promocji nagrodą jest bowiem kod rabatowy o wartości 400 złotych, który można zrealizować przy zakupie dowolnego prezentu dostępnego w portalu prezentmarzen.com. W ofercie portalu odnaleźć można ciekawe propozycje prezentowe, takie jak pobyt w SPA dla dwojga, wykwintna kolacja, degustacja win lub whisky czy też znacznie bardziej ekstremalne jak jazda samochodem rajdowym, skok ze spadochronem czy też survival.

Kod jest jednorazowy i może być wykorzystany przy zakupie prezentu o wartości minimum 400 złotych.

Jak zyskać 400 zł na zakup wymarzonego prezentu?

Zgodnie z obowiązującym regulaminem promocji, nagroda przysługuje osobom, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 22 listopada 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. wypełnią formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej promocji
 2. W trakcie rozmowy z przedstawicielem banku złożą wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank
 3. Dostarczą do banku aktualne dokumenty dochodowe.
 4. Zawrą z bankiem umowę o kartę kredytową.
 5. Co najmniej 1 raz zalogują się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, jednak nie później niż do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy.
 6. Przez dwa kolejne miesiące, następujące po dniu zawarcia umowy, będą realizować minimum 5 transakcji (każdego miesiąca) za pomocą karty kredytowej lub nośnika zbliżeniowego.

Kody rabatowe o wartości 400 złotych będą przesyłane do uczestników promocji za pośrednictwem wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Karta Kredytowa Citibank

Bank Handlowy w Warszawie S.A. posiada w swojej ofercie bogaty wybór różnych kart kredytowych, które stanowią bardzo dobrą alternatywę dla standardowych pożyczek oraz kredytów.

Najważniejsze informacje o kartach kredytowych Citibank:

 • możliwość wyboru jednej z kart: World MasterCard, Citibank PremierMiles, Citibank–BP PAYBACK lub Citi Simplicity;
 • brak opłaty rocznej za kartę Citi Simplicity;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • długi okres bezodsetkowy - 56 dni na spłatę zadłużenia powstałego w ramach karty kredytowej;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania już od ok. 10%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni).

Podsumowanie

Citibank przez cały rok zaskakiwał potencjalnych klientów kolejnymi promocjami Karty Kredytowej. Pod koniec roku nie mogło więc zabraknąć czegoś wyjątkowego. I tak też się stało, bo w promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher na zakupy w Prezentmarzen.com” nagrodą jest kod rabatowy o wartości 400 złotych, który z całą pewnością pozwala przeżyć niezapomniane chwile. Czy warto wobec tego wziąć udział w promocji? Jeżeli ktoś chce posiadać dostęp do dodatkowych środków, jednak nie chce zaciągać kredytu lub pożyczki, a przy tym chciałby zyskać dodatkowe 400 złotych, to jest to prawdopodobnie już ostatni dzwonek, aby skorzystać z takiej okazji w Citibanku.

 

Otwórz kartę i zgarnij 400 zł

 

Opinie użytkowników