promocja

400 zł premii za polecenie usługi Google Pay swoim znajomym

400 zł premii za polecenie usługi Google Pay swoim znajomym

Z początkiem roku aplikacja Android Pay dostępna na polskim rynku przeszła znaczącą „metamorfozę”. Użytkownicy aplikacji dokonując jej aktualizacji mogli zobaczyć ją w zupełnie nowej odsłonie i pod nową nazwą. W taki oto właśnie sposób Polacy poznali Google Pay, czyli najnowszą aplikację mobilną, która nie tylko zapewnia możliwość realizacji płatności zbliżeniowych i internetowych, ale i stanowi przy tym swoistego rodzaju portfel.

W Google Pay można odnaleźć liczne promocje, takie jak „Poleć znajomemu Google Pay”, która rozpoczęła się 14 marca 2018 roku i potrwa do 15 maja 2018 roku lub wyczerpania puli nagród.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby, które ukończyły 13 rok życia (w przypadku osób nieletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego);
 • osoby zamieszkujące na terenie Polski;
 • osoby, które dodały kartę płatniczą do aplikacji Google Pay;
 • osoby posiadające urządzenia z systemem operacyjnym Android 4.4 (KitKat) lub wyższym.

Bon prezentowy do Google Play

Nagrodą w promocji „Poleć znajomemu Google Pay” jest bon o wartości 40 złotych, który wydawany jest w formie elektronicznej karty podarunkowej. Za pomocą karty podarunkowej można dokonać płatności za zakupy realizowane w Google Play, czyli internetowym sklepie z aplikacjami, grami, muzyką, książkami, magazynami, filmami i programami TV.

Uwaga! – Karta ważna jest do 30 maja 2019 roku, jednak konieczne jest dodanie jej do własnego konta w Google Play najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku. W przeciwnym razie posiadacz karty nie będzie mógł z niej skorzystać.

Warunki promocji

Aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 40 złotych, w czasie trwania promocji (od 14.03.2018 r. do 15.05.2018 r. lub wyczerpania puli nagród) należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Osoba korzystająca z aplikacji Google Pay (tzw. osoba polecająca) musi wyrazić zgodę na udział w promocji.
 2. Osoba polecająca musi wygenerować specjalny kod polecenia w aplikacji Google Pay, jaki następnie przekazuje znajomemu, który nigdy nie korzystał z aplikacji Google Pay (lub Android Pay).
 3. Nowy użytkownik musi podać otrzymany kod w aplikacji Google Pay, jeszcze przed wykonaniem pierwszej transakcji.
 4. Nowy użytkownik w ciągu 30 dni od dnia przystąpienia do promocji (i podania kodu w aplikacji Google Pay), musi zrealizować płatność bezgotówkową za pomocą aplikacji Google Pay. Za płatność uznaje się zarówno płatności zbliżeniowe w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności w sklepach online i aplikacjach mobilnych.

Informacja o przyznanej nagrodzie zostanie przekazana uczestnikowi promocji drogą mailową, natomiast bon o wartości 40 złotych zostanie dodany do profilu uczestnika w aplikacji Google Pay.

Google Pay – nowa era płatności zbliżeniowych

Google Pay to następca aplikacji Android Pay, który stanowi połączenie Android Pay, Google Wallet oraz Pay With Google (API). Nowa aplikacja to nie tylko zmiana nazwy i szaty graficznej, ale i nowe funkcjonalności, które w znacznym stopniu zwiększają zakres możliwości, jakie dają urządzenia z systemem Android.

Najważniejsze cechy Google Pay:

 • darmowa i w pełni bezpieczna aplikacja mobilna;
 • aplikacja umożliwiająca realizację płatności w systemie zbliżeniowym, w przypadku kart wystawionych przez banki takie jak: Alior Bank, Bank BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Citi Handlowy, Eurobank, Getin Bank, ING Bank Śląski, Nest Bank, Orange Finanse, Plus Bank, T-Mobile Usługi Bankowe;
 • możliwość dodania do portfela kilku kart płatniczych;
 • możliwość dodania do portfela kart lojalnościowych różnych wystawców oraz kuponów rabatowych;
 • możliwość dodania do portfela biletów;
 • realizacja płatności zbliżeniowych w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych;
 • realizacja płatności w sklepach online;
 • realizacja płatności w aplikacjach mobilnych;
 • atrakcyjne rabaty i promocje dla użytkowników aplikacji Google Pay.

Podsumowanie

Pojawienie się na polskim rynku nowej aplikacji Google Pay wzbudziło spore zainteresowanie zwolenników płatności mobilnych realizowanych za pomocą urządzeń z aplikacją Android. Osoby, które już z niej korzystają, mają teraz okazję zyskać 40 złotych na zakupy w internetowym sklepie Google Play, w jaki odnaleźć można gry, muzykę, czasopisma, programy telewizyjne oraz książki. Wystarczy zachęcić znajomego do uruchomienia i użycia aplikacji Google Pay, aby otrzymać specjalną kartę podarunkową. Co prawda 40 złotych to nie jest zbyt duża kwota, jedynak biorąc pod uwagę niskie ceny w sklepie Google Play, a także bardzo proste warunki promocji, propozycja Google wydaje się być całkiem atrakcyjna. Warto również wspomnieć o tym, że „Poleć znajomemu Google Pay” to tylko jedna z wielu promocji, z jakiej mogą skorzystać użytkownicy Google Pay.

Regulamin promocji znajduje się na tej stronie.

  Opinie użytkowników

  (Ocena 5 z 2 opinii)
  • Monkeyo
   Jakby ktoś jeszcze potrzebował i chciał pomóc
   GD5L8J9P
   Z góry dziękuje i pozdrawiam
   Odpowiedz
  • Witold
   fajna promocja, myślę, że kila osób zdołam przekonać tym bardziej, że z usługi korzystam od jakiegoś czasu i naprawdę płatności Google Pay są godne polecenia!
   Odpowiedz