promocja

320 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto na Miarę”

320 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto na Miarę”

Premia 50 złotych za założenie konta i aktywację Aplikacji GOmobile, a do tego gwarancja zwrotu części transakcji bezgotówkowych przez dziewięć kolejnych miesięcy. Łącznie to do 320 złotych dodatkowych środków na Koncie Optymalnym, dzięki nowej promocji „Konto na miarę” w Banku BGŻ BNP Paribas.

Zgłoszenia do promocji przyjmowane będą poprzez dedykowany link, do 28 lutego 2019 roku, lub do momentu zarejestrowania 1500 uczestników. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby, które na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas;
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Do 320 złotych premii

W promocji „Konto na miarę” nagrody zostały podzielone na 10 części: jednorazową premię w wysokości 50 złotych oraz 3% zwrotu od transakcji realizowanych kartą, jaki będzie przyznawany od kwietnia do grudnia 2019 roku.

Premię w wysokości 50 złotych otrzymają osoby, które spełnią następujące warunki:

 1. Najpóźniej do 28 lutego 2019 roku zarejestrują się w promocji
 2. W formularzu zgłoszeniowym złożą oświadczenie wymagane przez organizatorów promocji, zaakceptują regulamin, a także wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 3. Korzystając z linka promocyjnego złożą wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową (najpóźniej do 28.02.2019 roku), podając dane zgodne z danymi wskazanymi w formularzu zgłoszeniowym do promocji.
 4. Do 21 marca 2019 roku podpiszą umowę z bankiem o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową. 
 5. Do 31 marca 2019 roku aktywują Aplikację GOmobile.

Nagrody stanowiące zwrot 3% wartości transakcji realizowanych kartą (maksymalnie 30 złotych miesięcznie) otrzymają osoby, które spełniły warunki podstawowe, a także:

 1. W każdym miesiącu, począwszy od kwietnia, aż do grudnia, wykonają co najmniej 3 przelewy z Konta Optymalnego, korzystając w tym celu z aplikacji mobilnej (Uwaga – warunków promocji nie spełniają przelewy natychmiastowe, płatności BLIK, transakcje realizowane poprzez internetowe systemy płatności, takie jak: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media itd.).
 2. W każdym miesiącu promocyjnym, począwszy od kwietnia, aż do grudnia, wykonają transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej (od wartości zrealizowanych transakcji naliczana będzie premia).

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody w wysokości 50 złotych zostanie przekazana, na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 17 kwietnia 2019 roku, a jej przekazanie nastąpi nie później niż do 30 kwietnia 2019 roku.

Informacje o przyznaniu kolejnych nagród (od drugiej do dziewiątej) przekazywane będą do 17 dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Przelewy przyznanych środków realizowane będą do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. 

W promocji zyskać można łącznie 320 złotych, z czego 50 złotych to premia jednorazowa, a 270 złotych to środki przyznawane w ramach zwrotu za transakcje realizowane kartą. 

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas 

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to uniwersalny rachunek osobisty, który zapewnia wszystkie niezbędne funkcjonalności do samodzielnego obsługiwania transakcji bankowych.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej; 
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • brak opłat za wypłaty za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. 

Podsumowanie 

Konto Optymalne oferowane przez Bank BGŻ BNP Paribas to dobrze już znane rozwiązani, z jakiego korzysta liczne grono klientów. Jeżeli ktoś do tej pory nie dał się skusić promocyjnym ofertom, to tym razem ma kolejną szansę zyskać więcej z Kontem Optymalnym. W puli jest maksymalnie 320 złotych, przy czym 50 złotych otrzyma każdy, kto założy konto i uruchomi aplikację GOmobile. Dodatkowe 270 złotych otrzymają osoby, które w każdym z promocyjnych miesięcy wykonają transakcje kartą, na poziomie 1000 złotych. Tyle bowiem wynosi kwota, od której naliczony będzie maksymalny zwrot za zrealizowane transakcje.

Opinie użytkowników

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze