promocja

300 zł zwrotu i konto na 3% w ramach promocji mBanku „Konto podwójnie zarabiające”

300 zł zwrotu i konto na 3% w ramach promocji mBanku „Konto podwójnie zarabiające”
Źródło: Strona WWW mBanku

Promocja „Konto podwójnie zarabiające” to nowa oferta przygotowana przez mBank i skierowana jest do nowych klientów, którzy otworzą eKonto lub eKonto plus w raz z kartą debetową. Uczestnicy promocji, którzy założą konto mogą liczyć na oprocentowanie 3% w skali roku a także zwrot do 300 zł w ramach premii.

Do promocji można przystąpić od 18 sierpnia do 31 stycznia 2017r.

Kto może zostać uczestnikiem?

Oferta jest skierowana do nowych klientów, tzn takich, którzy od 1 stycznia 2015r. nie dysponowały jakimkolwiek rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym prowadzonym przez mBank. Zaostrzenie także odnosi się do rachunków wspólnych.

Co należy zrobić aby otrzymać 300 zł premii i rachunek na 3%?

Aby otrzymać premię należy:

  • Do 31 stycznia 2017r. złożyć wniosek o eKonto. Można to zrobić na stronie banku.
  • Zrealizować transakcje na kwotę minimum 250 zł miesięcznie w punktach handlowo - usługowych przy pomocy karty wydanej do rachunku lub poprzez system BLIK w każdym miesiącu (do 6 miesięcy od założenia konta).
  • Zasilać konto kwotą minimum 1000 zł miesięcznie (do 6 miesięcy od założenia konta).
  • Przynajmniej raz w miesiący zalogować się do aplikacji mobilnej.

Wypłata premii

Premia 300 zł będzie wypłacana w postaci 2% wartości transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie jednak nie więcej niż 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Kwota podlega zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Premia za zgromadzone środki wypłacana będzie w postaci odsetek od średniego salda zgromadzonego na rachunku eKonto lub eKonto plus do 3000 zł. Premia wypłacana będzie przez okres 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym zawarto umowę o eKonto. Bank potrąci kwotę podatku dochodowego, któremu podlega wypłącanie odsetek.

Regulamin promocji znajduje się pod linkiem.

eKonto w mBanku

Konto osobiste, objęte powyższą to między innymi:

  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku;
  • brak opłat za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (aby uniknąć opłat za kartę, należy dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 złotych miesięcznie);
  • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
  • brak opłat za wypłaty w wybranych bankomatach na terenie Polski (około 9000 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash); 
  • dostęp do ubezpieczeń AC, OC i pakietów assistance, na preferencyjnych warunkach.

Więcej o eKoncie przeczytasz w naszej recenzji

 

Otwórz eKonto i uzyskaj premię

 

Opinie użytkowników