promocja

300 zł w bonie Sodexo na zakupy za otwarcie konta firmowego w BGŻ BNP Paribas

300 zł w bonie Sodexo na zakupy za otwarcie konta firmowego w BGŻ BNP Paribas

Promocja „Kupon 300 zł na Start” to efekt partnerstwa nawiązanego przez bank BGŻ BNP Paribas z firmą Elavon, w ramach pilotażowego Programu „Polska Bezgotówkowa”. Nowa akcja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w okresie od 14 sierpnia 2018 roku zdecydują się na zawarcie umowy z bankiem BGŻ BNP Paribas o prowadzenie rachunku firmowego oraz wydanie karty płatniczej, a także zdecydują się zawrzeć umowę na terminal POS z Elavon.

Spełniając warunki promocji każdy z uczestników otrzyma bon Sodexo o wartości 300 złotych. Dodatkowo przez 12 miesięcy firmy przystępujące do programu będą mogły całkowicie bezpłatnie korzystać z dowolnego terminala płatniczego POS.

Promocja prowadzona jest do wyczerpania limitu 400 nagród, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą;
 • osoby prawne;
 • jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej;
 • przedsiębiorstwa, które do dnia 14 sierpnia 2018 roku nie posiadały rachunku firmowego w BGŻ BNP Paribas;
 • przedsiębiorstwa, które na 12 miesięcy przed rozpoczęciem promocji nie oferowały swoim klientom płatności bezgotówkowych (nie posiadały w swoich lokalach terminali płatniczych);
 • podmioty, które nie prowadzą działalności w ramach franczyzy;
 • podmioty działające jako pojedyncza placówka lub sieć placówek mająca maksymalnie 5 odrębnych lokalizacji.

Warunki promocji

Podmioty spełniające kryteria uczestnictwa w promocji muszą spełnić następujące warunki, aby otrzymać bon Sodexo o wartości 300 złotych:

 1. W okresie trwania promocji otworzą rachunek firmowy wraz z kartą debetową w Banku BGŻ BNP Paribas.
 2. Aktywują kartę płątniczą wydaną do rachunku.
 3. Złożą wniosek o terminal POS.
 4. Zawrą umowę na Terminal POS na okres minimum 24 miesięcy, w której wskażą numer rachunku uruchomionego w ramach promocji, jako podstawowy rachunek do rozliczeń transakcji realizowanych za pomocą terminala POS.

Bon o wartości 300 złotych zostanie przesłany do uczestnika promocji na wskazany adres korespondencyjny, niezwłocznie po zweryfikowaniu spełnienia warunków promocyjnych.

Korzyści dla firmy

Transakcji bezgotówkowe to obecnie standard, jakiego oczekują klienci licznych punktów handlowych i usługowych. Brak terminala płatniczego może w realny sposób wpływać na spadek dochodu firmy. Z tego też powodu powstał program „Polska Bezgotówkowa”, w którym firmy mają możliwość przez rok korzystać z w pełni darmowego terminala płatniczego.

Dzięki uczestnictwu w programie „Polska Bezgotówkowa” zyskać można:

 • 0 zł za dzierżawę terminala w pierwszym roku umowy;
 • preferencyjne warunki użytkowania terminala w drugim roku umowy;
 • 0 zł za procesowanie transakcji;
 • 0 zł za bieżącą kontrolę transakcji.

Podsumowanie

Promocja „Kupon 300 zł na Start” to szansa dla wielu podmiotów, które do tej pory z różnych powodów nie oferowały swoim klientom rozliczeń transakcji w systemie bezgotówkowym. Możliwość korzystania z całkowicie darmowego terminala płatniczego przez 12 miesięcy to czysty zysk dla każdej firmy. Coraz więcej konsumentów wskazuje płatności kartą (lub mobilne płatności zbliżeniowe) jako preferowaną metodą rozliczeń transakcji. Niezależnie od tego, czy dotyczy to płatności za codzienne zakupy, posiłki w restauracji, opłaty komunikacyjne czy też inne wydatki. Warto wobec tego skorzystać z takiej okazji i sprawdzić ile korzyści może wnieść do firmy jedno proste urządzenie. Oczywiście bon Sodexo o wartości 300 złotych to dodatkowa korzyści dla uczestników promocji.

Opinie użytkowników