promocja

250 zł za otwarcie konta osobistego w Eurobanku, 50 zł na zakupy i nawet 720 zł za polecenie konta

250 zł za otwarcie konta osobistego w Eurobanku, 50 zł na zakupy i nawet 720 zł za polecenie konta

Euro Bank S.A. we współpracy z siecią sklepów Media Expert przygotował nową promocję „Konto z Media Expert”, w której do zdobycia jest premia gotówkowa w wysokości do 250 złotych oraz kod rabatowy na zakupy w Media Expert o wartości 50 złotych. Dodatkowo nowi klienci banku zyskują roczną gwarancję bezpłatnego prowadzenia konta w pakiecie Active lub Prestiż, bezpłatne użytkowanie karty, a także zwrot prowizji za uruchomienie limitu w koncie. Promocja trwa do 31.12.2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji (złożenia wniosku) nie posiadały i nie były współposiadaczami rachunku bankowego dla osób fizyczny prowadzonego w Euro Bank S.A.

250 zł premii i dodatkowe korzyści

Nowi klienci Euro Banku S.A. decydujący się na uruchomienie rachunku w ramach promocji „Konto z Media Expert” otrzymują:

 • do 250 złotych premii – premia może być przyznawana maksymalnie przez pięć miesięcy w kwocie 50 złotych miesięcznie w zamian za realizację minimum 3 płatności kartą o łącznej wartości co najmniej 100 złotych
 • gwarancję braku opłat za prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy
 • zwrot opłat za posiadanie karty płatniczej przez 12 miesięcy
 • zwrot prowizji za przyznany limit w koncie
 • 50 złotych rabatu na zakupy w Media Expert – nagroda przyznawana w formie kodu rabatowego, która wydawana jest po spełnieniu warunków otrzymania pierwszej premii gotówkowej. Kod rabatowy może być wykorzystany przy zakupach o wartości minimum 750 złotych

Dodatkowo klienci posiadający konto w pakiecie Active lub Prestige mogą przystąpić do programu poleceń „Rodzina i przyjaciele”, w którym polecający oraz jego znajomi (maksymalnie 4 osoby) mogą zyskać zwrot 5% wartości wydatków przeznaczonych na sport, rekreację, podróże i rozrywkę. Limit przyznawanej premii to 60 złotych miesięcznie oraz 720 złotych w skali roku (dla każdego uczestnika programu). Maksymalny okres korzystania z premii w ramach programu to 12 miesięcy.

Warunki promocji

Aby zyskać do 250 złotych premii należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W czasie trwania promocji zrealizować zakupy w sklepie Media Expert (stacjonarnym lub internetowym) na kwotę minimum 50 złotych, a następnie zachować potwierdzenie płatności.
 2. W terminie do 31 grudnia 2017 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji.
 3. W terminie do 31 grudnia 2017 roku przesłać wniosek o otworzenie konta.
 4. W terminie do 15 stycznia 2018 roku zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie Konta Active lub Prestiż wraz z kartą.
 5. Każdego miesiąca zrealizować co najmniej 3 transakcje kartą o łącznej wartości na poziomie minimum 100 złotych.

Premia w wysokości 50 złotych będzie przekazywana na aktywny rachunek uczestnika promocji, do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym został spełniony warunek otrzymania premii. Nagroda pieniężna może być wypłacana przez 5 kolejnych miesięcy.

Do 720 złotych dodatkowej premii

Dzięki programowi poleceń „Rodzina i Przyjaciele” zyskuje zarówno polecający, jak i polecony. Wystarczy jedno skuteczne polecenie, aby móc cieszyć się zwrotem 5% wydatków na sport, rozrywkę i wypoczynek. Zgodnie z regulaminem programu „Rodzina i Przyjaciele”, w celu otrzymania tego zwrotu należy:

 1. Przystąpić do programu – nawiązując kontakt poprzez Centrum Obsługi Klienta (pod numerem telefonu 19 000) lub podczas wizyty w oddziale banku.
 2. Odebrać pakiet 4 kodów poleceń.
 3. Polecić Konto w pakiecie Active lub Prestige maksymalnie 4 osobom (rodzinie lub znajomym), które podpiszą umowę z bankiem o prowadzenie konta.
 4. Realizować płatności kartą za m.in.: zakupy w sklepach sportowych, bilety do kina, teatru, parków rozrywki, wejścia na basen, karnety na siłownię, rachunki w restauracji, noclegi, itp.

Premia w wysokości 5% wartości zrealizowanych transakcji wypłacana będzie do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcje zostały zrealizowane. Maksymalna miesięczna premia to 60 złotych.

Konto Active – rachunek dla aktywnych i wymagających

Euro Bank S.A. proponuje nowym klientom prowadzenie konta w pakiecie Active lub Prestige na preferencyjnych warunkach. Korzystając z promocji „Konto z Media Expert” zyskać można również gwarancję rocznego prowadzenia konta za darmo, a także bezpłatnego użytkowania karty.

Najważniejsze cechy Konta Active:

 • brak opłat za prowadzenie konta (przez rok, a następnie jeżeli comiesięczne wpływy na konto wynoszą minimum 1500 złotych lub średniomiesięczne saldo rachunku wynosi 15 000 złotych);
 • brak opłat za wydanie karty płatniczej;
 • brak opłat za obsługę karty debetowej (przez rok, a następnie przy realizacji płatności bezgotówkowych za minimum 400 złotych miesięcznie);
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • możliwość korzystania z ubezpieczenia Codzienna Ochrona.

Podsumowanie

Promocja „Konto z Media Expert” to szansa na zdobycie nie tylko premii pieniężnej w wysokości 250 złotych, ale i dodatkowe korzyści, takie jak możliwość prowadzenia konta przez cały rok całkowicie za darmo czy kod rabatowy do Media Expert o wartości 50 złotych. Warto zwrócić uwagę również na program poleceń „Rodzina i Przyjaciele”, w którym zyskać można nawet 720 złotych w skali roku. Dodając do tego środki zaoszczędzona dzięki darmowemu prowadzeniu konta, bezpłatnemu użytkowaniu karty i zwrotowi prowizji za uruchomienie limitu w koncie, zyskać można dodatkowo od ok. 170 złotych (z Kontem Active) do ponad 310 złotych (z Kontem Prestige). Podsumowując, łączna wartość wszystkich premii i dodatków może wynosić ponad 1300 złotych w skali roku.

Opinie użytkowników