promocja

300 zł premii do zgarnięcia w promocji „Lepiej z mOkazją” w mBanku

300 zł premii do zgarnięcia w promocji „Lepiej z mOkazją” w mBanku

Najnowsza promocja mBanku „Lepiej z mOkazją – I edycja” to swoistego rodzaju hybryda dwóch akcji promocyjnych. Osoby decydujące się na założenie eKonta Standard zyskują szansę na zwrot pieniędzy za realizację transakcji bezgotówkowych. Na przestrzeni kolejnych 6 miesięcy to łącznie do 300 złotych dodatkowych środków na koncie.  

Nowi klienci banku mogą przystąpić do promocji „Lepiej z mOkazją – I edycja” w okresie od 20 sierpnia do 9 września 2018 roku, przy czym zakończenie promocji nastąpi 31 maja 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, do promocji mogą przystąpić osoby, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Zwrot pieniędzy za płatności kartą

W pierwszej edycji najnowszej promocji mBanku zyskać można łącznie do 300 złotych zwrotu, za transakcje realizowane za pomocą karty płatniczej (wydanej do rachunku uruchomionego w ramach promocji), telefonu lub BLIKA. Zgodnie z regulaminem, w każdym z 5 kolejnych miesięcy promocyjnych, otrzymać można:

 • 10 złotych premii – za realizację od 5 do 9 transakcji
 • 20 zł premii – za realizację od 10 do 14 transakcji
 • 30 zł premii – za realizację 15 i więcej transakcji

Dodatkowo w ramach mOkazji mBank wypłaci premię w wysokości 50 złotych oraz 100 złotych.

Łączna maksymalna kwota, jaką można zyskać przez okres 6 miesięcy, to 300 złotych.

Jak zyskać z eKontem?

Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z mOkazją – I edycja” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 09 września 2018r. założyć rachunek eKonto w wersji Standard wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku.
 2. Utrzymać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 3. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym minimum 5 transakcji bezgotówkowych (rozumianych jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na dowolną kwotę.
 4. Zalogować się, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym, do aplikacji mobilnej mBanku.

Premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, przez 5 kolejnych miesięcy, przy czym maksymalna kwota miesięcznej premii to 30 złotych.

Dodatkowe 50 i 100 złotych

Po spełnieniu warunków w pierwszym miesiącu, aby otrzymać 50 zł wystarczy zrealizować zakupy w dowolnym sklepie, na dowolną kwotę, w ramach mOkazji.

Dodatkowe 100 zł przysługuje po spełnieniu warunków w każdym z 5 kolejnych miesięcy i po zrealizowaniu zakupu w dowolnym sklepie (o dowolnej wartości), w ramach mOkazji.

Premie przyznawane w ramach mOkazji wypłacane będą w terminie do 60 dni, od dnia zaksięgowania transakcji promocyjnej.

O eKonto Standard  

Prawdziwy klasyk wśród rachunków osobistych. Konto, które dla mBanku już jakiś czas temu stał się produktem sztandarowym. Co więcej, to jeden z najbardziej uniwersalnych rachunków dostępnych na polskim rynku usług bankowych.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet (powyżej 100 złotych);
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • możliwość realizacji płatności telefonem.

Podsumowanie

Jeżeli ktoś wciąż zastanawia się nad zmianą banku lub uruchomieniem konta w mBanku, to właśnie teraz ma wyjątkową okazję do zyskania dodatkowych 300 złotych. Wystarczy założyć eKonto Standard, raz w miesiącu zalogować się w aplikacji mobilnej, zapewnić sobie comiesięczne wpływy na poziomie minimum 1000 złotych i wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by kartą płacić jak najczęściej. Im więcej transakcji w danym miesiącu zostanie zaksięgowanych na koncie, tym wyższa będzie premia przyznana w ramach promocji. Tylko tyle wystarczy, by na nowym koncie pojawiło się do 150 złotych premii. Dodatkowe 150 złotych otrzyma każdy, kto spełni podstawowe warunki promocji, a przy tym zrealizuje zakupy w dowolnym sklepie, w ramach mOkazji.

Opinie użytkowników