30 zł premii za zrobienie 5 transakcji Android Pay w Orange Finanse

30 zł premii za zrobienie 5 transakcji Android Pay w Orange Finanse

Posiadacze konta osobistego w Orange Finanse mogą otrzymać 30 zł premii. Wystarczy wykonać płatności przy pomocy płatności mobilnych android pay.

30 zł premii z Android Pay

Promocja jest banalnie prosta. Nie trzeba się nigdzie rejestrować. Należy jednak mieć kartę debetową i "spiąć" ją z systemem płatności Android Pay.

Za pierwszą transakcję otrzymamy 10 zł premii a za każdą kolejną po 5 zł. Liczy się tylko 5 pierwszych transakcji więc można otrzymać maksymalnie 30 zł.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie promocji.

Opinie użytkowników

Dodaj własną opinię
Ocena ogólna: 5
2 opinie
Warunki promocji:
Nagroda:
 • kaszka
  kaszka
  mnie dziś Pani na infolinii poinformowała, że płatności android pay liczą się też do promocji, z której można zgarnąć 120 zł na doładowanie telefonu lub na rachunek - zależy co kto ma ;) odpowiedz
  • KontoManiak
   KontoManiak
   To świetna informacja, promocja, w której Orange zwraca 10 zl miesięcznie przez maksymalnie 12 miesięcy opisana jest na stronie: https://www.orangefinanse.pl/klienci_orange_zyskuja_wiecej.phtml

   Dzięki za czujność! odpowiedz

Promocja jest powiązana z Konto Osobiste

Konto Osobiste

Konto Osobiste w Orange Finanse

Konto Osobiste w Orange Finanse to bezwarunkowo darmowe, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale dopasowuje się do potrzeb większości Polaków.
 • brak opłat za prowadzenie rachunku
 • brak opłat za wydanie i używanie karty płatniczej   
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w całej Polsce
   

Przeanalizowane konta w Orange Finanse

 • Konto dla Firm

  Konto dla Firm w Orange Finanse

  Konto dla Firm w Orange Finanse to rachunek dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz przedstawicieli tzw.

Orange Finanse

Konta, promocje i opinie w Orange Finanse

Orange Finanse to efekt współpracy Orange Polska S.A. z mBankiem. Firma skoncentrowana jest na dostarczaniu atrakcyjnych, a przy tym prostych i wygodnych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianych usług bankowych. Oferta Orange Finanse dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.