promocja

30 zł na zakupy w Żabce i Freshmarkecie za płatności Android Pay w BZ WBK

30 zł na zakupy w Żabce i Freshmarkecie za płatności Android Pay w BZ WBK

Coraz częściej banki zaczęły promować płatności Android Pay. Tym razem Bank Zachodni WBK w najnowszej promocji rozdaje kupony o wartości 30 zł na zakupy w Żabce i Freshmarkecie. Promocja potrwa do końca roku lub do wyczerpania puli bonów. Maksymalnie 27 tysięcy osób otrzyma nagrodę.

Dla kogo?

Promocja jest skierowana do klientów banku (nowych lub obecnych) w wieku powyżej 13 lat. Uczestnik promocji musi posiadać smartfon wyposażony w technologię NFC umożliwiającą płatności zbliżeniowe i system Android. Jedna osoba może otrzymać tylko jedną kartę podarunkową.

Jak zgarnąć 30 zł na zakupy?

Promocja jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy:

  1. Dodać kartę płatniczą do aplikacji Android Pay umożliwiającej wykonywanie transakcji.
  2. Zatwierdzić zaproszenie do wzięcia udziału w Promocji w aplikacji mobilnej Android Pay, lub wpisać kod promocyjny "BZWBK30" w trakcie dodawania karty w aplikacji. Kod promocyjny można też wpisać w menu "Wpisz kod promocyjny".
  3. Wykonać 5 płatności przy pomocy Android Pay.

Uwaga! Transakcje, które zostaną zakwalifikowane to takie, które zostaną wykonane w ciągu 28 dni od przystątpienia do promocji i zostaną wykonane przynajmniej w 5 minutowych odstępach. Transakcje dotyczące wyrobów tytoniowych lub alkoholowych nie są kwalifikowane do promocji.

Nagroda w postaci elektronicznego bonu zostanie automatycznie dodana do konta w aplikacji Android Pay. Z bonu można skorzystać do 31 stycznia 2018. r. w dowolnym sklepie sieci Żabka lub Freshmarket.

Regulamin promocji znajduje się pod adresem.

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 1 opinii)
  • promocyjka
    szybka, prosta promocja. nagroda niska ale i nie trzeba się specjalnie starać. Brawo.
    Odpowiedz