promocja

Szybkie 200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w promocji BGŻ „Konto na karnawał”

Szybkie 200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w promocji BGŻ „Konto na karnawał”

W Banku BGŻ BNP Paribas mamy dalszy ciąg promocji z Kontem Optymalnym w roli głównej. W najnowszej akcji „Konto na karnawał” zyskać można do 200 złotych. Zgodnie z regulaminem należy zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie konta wraz z kartą debetową, aktywnie korzystać z konta, a także zapewnić comiesięczne wpływy na poziomie minimum 1000 złotych.

Tylko tyle wystarczy, aby otrzymać nagrodę przyznawaną przez bank. Zgłoszenia do promocji prowadzone będą do 14 lutego 2019 roku, lub do momentu zarejestrowania 1500 uczestników.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat;
 • osoby, które na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas;
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Warunki promocji

W promocji „Konto na karnawał” do zdobycia się dwie nagrody po 100 złotych każda. Premię finansową w wysokości 100 złotych otrzymają osoby, które spełnią następujące warunki:

 1. Najpóźniej do 14 lutego 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia poziomu 1500 rejestracji) zarejestrują się w promocji
 2. W formularzu zgłoszeniowym złożą oświadczenie wymagane przez organizatorów promocji, zaakceptują regulamin, a także wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 3. Korzystając z linka promocyjnego złożą wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową, podając dane zgodne z danymi wskazanymi w formularzu zgłoszeniowym do promocji.
 4. Do 28 lutego 2019 roku podpiszą umowę z bankiem o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową.
 5. Do 31 marca 2019 roku aktywują Aplikację GOmobile.
 6. W marcu oraz kwietniu 2019 roku będą uzyskiwać comiesięczne wpływy na poziomie minimum 1000 złotych.

Dodatkowe 100 złotych otrzymają osoby, które spełniły warunki podstawowe, a także:

 1. W maju oraz czerwcu 2019 roku wykonają co najmniej 5 przelewów z Konta Optymalnego, korzystając w tym celu z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 2. Uzyskają comiesięcznie wpływy na poziomie minimum 1000 złotych, zarówno w maju, jak i w czerwcu.

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody w wysokości 100 złotych zostanie przekazana, na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 19 maja 2019 roku, a jej przekazanie nastąpi nie później niż do 31 maja 2019 roku.

Druga nagroda wypłacana będzie najpóźniej do 31 lipca 2019 roku, przy czym informacja o jej przyznaniu zostanie przesłana mailowo najpóźniej do 19 lipca 2019 roku.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to uniwersalny rachunek osobisty, który zapewnia wszystkie niezbędne funkcjonalności do samodzielnego obsługiwania transakcji bankowych.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • brak opłat za wypłaty za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Podsumowanie

W BGŻ BNP Paribas klienci korzystający z Konta Optymalnego zyskują więcej. Dzięki promocji „Konto na karnawał” nowi klienci otrzymają do 200 złotych premii na powitanie. Warunki promocji są tak proste, że każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu nie będzie miała żadnych trudności z ich spełnieniem. Warto wobec tego skorzystać z takiej możliwości i jak najszybciej dołączyć do promocji.

Opinie użytkowników

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze