promocja

Voucher wart 150 zł Orlen za otwarcie PKO Konta Firmowego

Voucher wart 150 zł Orlen za otwarcie PKO Konta Firmowego

PKO Bank Polski przygotował nową promocję dla klientów biznesowych. Tym razem zyskać można 150 złotych w formie podarunkowej karty Orlen. Promocja prowadzona będzie dwuetapowo, w okresie od 15 lipca do 11 września i od 1 listopada do 31 grudnia 2017 roku, jednak o jej zakończeniu może zadecydować wyczerpanie puli nagród.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji „Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” mogą wziąć przedsiębiorstwa, które do 14.07.2017 roku nie posiadały żadnego rachunku firmowego prowadzonego w PKO Banku Polskim.

150 złotych na stację Orlen

Nagrodą w promocji „Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” jest voucher w formie przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 150 złotych, którą można wykorzystać na stacjach Orlen. Kartą można dokonywać płatności zarówno za paliwo, jak i wszystkie inne produkty dostępne na stacji.

W pierwszym etapie promocji (od 15.07.2017r. do 11.09.17r.) bank rozda 3500 bonów.

W drugim etapie (od 01.11.17r. do 31.12.17r.) bony otrzyma 2000 klientów.

Uwaga! Jednemu uczestnikowi w obu etapach promocji przysługuje prawo tylko do jednej karty podarunkowej.

Jak zyskać voucher o wartości 150 złotych?

Aby otrzymać nagrodę w promocji „Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” wystarczy spełnić tylko dwa warunki:

 1. W okresie od 15 lipca do 11 września (lub w II etapie – od 1 listopada do 31 grudnia) 2017 roku złożyć wniosek o prowadzenie rachunku firmowego, a następnie zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku bieżącego dla firm (PKO Konta Firmowego lub PKO Rachunku dla Biznesu) wraz z kartą debetową Mastercard.
 2. W ciągu maksymalnie 30 dni od daty zawarcia umowy, zrealizować minimum jedną płatność bezgotówkową za pomocą wydanej do rachunku karty, na kwotę łączną wynoszącą co najmniej 200 złotych.

Nagrody w formie karty podarunkowej wysyłane będą listem poleconym na adres siedziby firmy (lub na wskazany adres korespondencyjny) uczestnika promocji, w terminie do 30 dni po zakończeniu miesiąca, w którym zostały spełnione oba warunki promocji.

PKO Konto Firmowe

W PKO Banku Polskim przedsiębiorcy mogą korzystać z tanich rachunków firmowych, które zapewniają im całodobową kontrolę nad finansami firmy. Jednym z oferowanych przez bank rachunków, które biorą udział w promocji, jest PKO Konto Firmowe.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za otwarcie rachunku;
 • bezpłatne prowadzenie konta dla nowych firm (przez 6 miesięcy), rolników (wymagane wpływy na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie) oraz osób realizujących przelewy do ZUS, które aktywnie korzystają z karty płatniczej;
 • brak opłat za wydanie karty płatniczej do konta;
 • brak opłat za używanie karty debetowej (przez 12 miesięcy, a następnie opłata roczna w wysokości 30 złotych);
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego;
 • 1 złoty za wypłaty gotówki w ramach usługi Cashback;
 • bezpłatny pakiet 30 przelewów krajowych (za każdy następny pobierana jest opłata w wysokości 1 złotego);
 • bezpłatna aplikacja IKO, zapewniająca dostęp do konta także za pośrednictwem telefonu komórkowego;
 • 6 miesięcy darmowego użytkowania platformy www.szybkafaktura.pl.

Podsumowanie

Promocja „Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” to już kolejna akcja mająca na celu przyciągnięcie uwagi przedsiębiorców, którzy poszukują nie tylko taniego, ale i funkcjonalnego rachunku dla swojej firmy. Promocja podzielona jest na dwa etapy, jednak o tym, kto otrzyma bon podarunkowy Orlen zadecyduje kolejność w jakiej uczestnicy spełnią dwa proste warunki. W pierwszym etapie (trwającym do 11.09.2017r.) bank rozda 3500 bonów, w drugim już tylko 2000 sztuk. Biorąc pod uwagę atrakcyjność promocji oraz samego konta dla firm, warto już teraz rozważyć jego założenie.

Opinie użytkowników