aktualna promocja

150 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

150 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

W BNP Paribas Banku S.A. pojawiło się nowe konto osobiste. Jest również nowa „Promocja Otwarta na Dzisiaj”, w której za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj, zyskać można 150 złotych na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Zgłoszenia do promocji przyjmowane są od 6 maja 2019 roku do momentu uzyskania 1200 zgłoszeń, jednak nie dłużej niż do 31.07.2019 roku.  

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby będące obywatelami Polski;
 • osoby posiadające dowód osobisty;
 • osoby, które na 12 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A. (a także banku przejętym przez BNP Paribas);
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji. 

Jak zyskać 150 zł na zakupy?

W „Promocji Otwartej na Dzisiaj” zyskać można elektroniczny bon zakupowy o wartości 150 złotych, który umożliwia realizację zakupów w sieci sklepów Biedronka. 

Aby otrzymać nagrodę w ramach promocji, należy spełni następujące warunki:

 1. Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia 1200 rejestracji) zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji
 2. W formularzu zgłoszeniowym złożyć oświadczenie wymagane przez organizatorów promocji, akceptując regulamin, a także wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 3. Korzystając z linka promocyjnego złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (najpóźniej do 31.07.2019 roku), podając dane zgodne z danymi wskazanymi w formularzu zgłoszeniowym do promocji.
 4. Do 14 sierpnia 2019 roku, za pośrednictwem kuriera (lub elektronicznie), zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową. 
 5. Do 31 sierpnia 2019 roku aktywować aplikację mobilną GOmobile.
 6. W miesiącu następującym po aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. 

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 17 dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji.

Nagroda zostanie przekazana w formie e-bonu, przekazanego w wiadomości SMS (wysłanej na numer telefonu zarejestrowanego w promocji), w terminie do ostatniego dnia miesiąca, w którym organizator poinformował uczestnika o przyznaniu nagrody. 

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Banku S.A. 

To najnowsza oferta rachunku osobistego w BNP Paribas Banku S.A., która pojawiła się w kwietniu br. Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj to najbardziej podstawowa wersja tego bezpłatnego i funkcjonalnego konta.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat. 

Podsumowanie 

„Promocja Otwarta na Dzisiaj” to atrakcyjna forma przyciągnięcia uwagi nowych klientów. W ten sposób BNP Paribas Bank S.A. promuje swoją najnowszą ofertę rachunku osobistego. Konto Otwarte na Ciebie jest funkcjonalnym i prostym w obsłudze rachunkiem dla każdego, kto poszukuje taniego rozwiązania. Konto jest bezwarunkowo prowadzone za darmo, a za przelewy i użytkowanie karty (przy realizacji 1 transakcji miesięcznie), również nic nie zapłacimy. Biorąc pod uwagę atrakcyjność proponowanego przez BNP Paribas Bank S.A. konta, zdecydowanie warto przystąpić do „Promocji Otwartej na Dzisiaj”, aby móc cieszyć się dodatkowymi środkami na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Opinie użytkowników

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze