Do 140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

Do 140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

1 grudnia ING Bank Śląski rozpoczął kolejną akcję promocyjną swoich rachunków osobistych. Za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort wraz z rachunkiem oszczędnościowym, a także aktywne użytkowanie karty płatniczej, bank przewidział premie finansowe dla uczestników promocji. W ramach bieżącej akcji otrzymać można 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych. Promocja rozpoczyna się 1 grudnia 2017 roku. Można do niej przystąpić najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych
 • osoby, które w okresie od 01.06.2016r. do 30.11.2017r., nie były posiadaczami lub współposiadaczami któregokolwiek z następujących Kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student

Warunki uczestnictwa w promocji

Promocja związana z Kontem Direct prowadzona jest na podstawie dwóch odrębnych regulaminów, które dotyczą dwóch kategorii wiekowych klientów. Pierwsza – osoby w wieku od 18 do 25 lat oraz druga – osoby powyżej 26 roku życia. Warunki promocji wynikają wobec tego z dwóch regulaminów:

 • „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat”
 • „Do 140 za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”

Premia dla osób w wieku 18 - 25 lat

Aby zyskać premię w wysokości 100 złotych należy spełnić łącznie następujące, podstawowe warunki:

 1. Do 31 stycznia 2018 r. otworzyć przez stronę internetową Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową do konta, a także uruchomić konto oszczędnościowe;
 2. W terminie do 31 marca 2018 r. zrealizować co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych (kartą i/lub BLIK), które zostaną rozliczone i zaksięgowane do 20 kwietnia 2018r.
 3. Do dnia wypłaty premii zachować uruchomiony w ramach promocji otwarty rachunek wraz kartą debetową, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Uwaga! W przypadku osób, które już posiadają Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i otworzyć w bankowości internetowej Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku.

Premia 120 zł

Przewidywana jest dla osób, które spełnią powyższe warunki promocji, a także w terminie do 31 marca 2018 r. zrealizują minimum 3 transakcje za pomocą BLIK w sklepach internetowych, które zostaną rozliczone i zaksięgowane do 20 kwietnia 2018 r. (transakcje są wliczane do wymaganej kwoty transakcji bezgotówkowych).

Premia 140 zł

Kolejne 20 zł premii przyznane będzie osobom, które spełnią wszystkie powyższe warunki, a także w terminie do 31 marca 2018 r. otrzymają co najmniej jeden przelew na konto z wynagrodzeniem lub stypendium na dowolną kwotę.

Regulamin promocji

Premia dla osób mających więcej niż 26 lat

Aby zyskać premię w wysokości 100 złotych należy spełnić łącznie następujące, podstawowe warunki:

 1. Do 31 stycznia 2018 r. otworzyć przez stronę internetową Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową do konta, a także uruchomić konto oszczędnościowe;
 2. W terminie do 31 maja 2018r. zrealizować transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej i/lub BLIK, o łącznej wartości 1000 złotych, przy czym ważne jest to, aby transakcje te zostały rozliczone i zaksięgowane do 20 czerwca 2018r.;

 3. Do dnia wypłaty premii zachować uruchomiony w ramach promocji otwarty rachunek wraz kartą debetową, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Uwaga! W przypadku osób, które już posiadają Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i otworzyć w bankowości internetowej Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku.

Premia 120 zł

Premia przewidywana jest dla osób, które spełnią wszytkie powyższe warunki promocji, a także w terminie do 31 maja 2018r. zrealizują minimum 3 transakcje za pomocą BLIK w sklepach internetowych, które zostaną rozliczone i zaksięgowane do 20 czerwca 2018r. (transakcje są wliczane do wymaganej kwoty transakcji bezgotówkowych).

Premia 140 zł

Kolejne 20 zł premii przyznane będzie osobom, które spełnią wszystkie powyższe warunki, a także w terminie do 31 maja 2018r. otrzymają wynagrodzenie na otwarty w promocji rachunek, na kwotę minimum 1000 złotych.

Regulamin promocji

Wypłata premii

Wypłata premii w wysokości 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie:

 • do 30 kwietnia 2018 r. w przypadku osób przystępujących do promocji „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat”;
 • do 30 czerwca 2018 r. w przypadku osób przystępujących do promocji „Do 140 za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”.

Konto z Lwem Direct

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim to rachunek osobisty przeznaczony dla osób, które oczekują całodobowego dostępu do swojego konta, są nastawione na samodzielną obsługę standardowych transakcji bankowych, a przy tym chętnie realizują płatności bezgotówkowe.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • możliwość podłączenia karty debetowej Visa do konta walutowego (prowadzonego w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich), dzięki czemu transakcji walutowe rozliczane są bez dodatkowych kosztów;
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach.

Podsumowanie

ING Bank Śląski kolejny raz postanowił aktywnie promować rachunki osobiste oraz konta oszczędnościowe. Dwie promocje „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat” oraz „Do 140 za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat” to prosty sposób na pozyskanie 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych premii na konto. Warunki są proste i realne do spełnienia nawet przez osoby, które nie mają stałych dochodów lub są one na bardzo niskim poziomie.

Warto również zwrócić uwagę na samo Konto z Lewem, które w wersji Direct jest w pełni darmowe dla osób niemających ukończone 26 lat, a także dla wszystkich innych klientów, jeżeli wszelkie transakcji realizowane są na poziomie bankowości internetowej, a miesięczne transakcje kartą wynoszą minimum 300 złotych.

 

Otwórz Konto z Lwem Direct z premią

 

Promocja jest powiązana z Konto z Lwem Direct

Konto z Lwem Direct

Konto Osobiste Direct w ING Banku Śląskim

Jedno z najbardziej funkcjonalnych i przyjaznych użytkownikom rachunków osobistych, to Konto z Lwem Direct od ING Banku Śląskiego.
 • do 140 zł premii za założenie konta w promocji
 • prosty w obsłudze system transakcyjny
 • Finansometr, BLIK, profil zaufany
 • program Moje rabaty

Promocja kończy się za 1 miesiąc

Otwórz Konto Direct i zyskaj 140 zł premii:

Otwórz konto w promocji

Przeanalizowane konta w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski

Konta, promocje i opinie w ING Banku Śląskim

Kolejnym z bardziej uznanych banków uniwersalnych, to znaczy obsługujących wszystkie typy klientów, jest ING Bank Śląski. Jest to jeden z największych w Polsce banków (5 miejsce w 2015 roku pod względem wielkości zasobów). Główna siedziba znajduje się w Katowicach.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.