Do 140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

Do 140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

1 grudnia ING Bank Śląski rozpoczął kolejną akcję promocyjną swoich rachunków osobistych. Za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort wraz z rachunkiem oszczędnościowym, a także aktywne użytkowanie karty płatniczej, bank przewidział premie finansowe dla uczestników promocji. W ramach bieżącej akcji otrzymać można 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych. Do promocji można do niej przystąpić najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku.

Uwaga! Promocja została przedłużona aż do 30 kwietnia 2018 roku!

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych
 • osoby, które w okresie od 1 sierpnia 2016 r. do 31 stycznia 2018 r., nie były posiadaczami lub współposiadaczami któregokolwiek z następujących Kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student

Warunki uczestnictwa w promocji

Promocja związana z Kontem Direct prowadzona jest na podstawie dwóch odrębnych regulaminów, które dotyczą dwóch kategorii wiekowych klientów. Pierwsza – osoby w wieku od 18 do 25 lat oraz druga – osoby powyżej 26 roku życia. Warunki promocji wynikają wobec tego z dwóch regulaminów:

 • „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat”
 • „Do 140 za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”

Premia dla osób w wieku 18 - 25 lat

Aby zyskać premię w wysokości 100 złotych należy spełnić łącznie następujące, podstawowe warunki:

 1. Do 30 kwietnia 2018 r. otworzyć przez stronę internetową Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową do konta, a także uruchomić konto oszczędnościowe;
 2. W terminie do 30 czerwca 2018 r. zrealizować co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych (kartą i/lub blik).
 3. Do dnia wypłaty premii zachować uruchomiony w ramach promocji otwarty rachunek wraz kartą debetową, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Uwaga! W przypadku osób, które już posiadają Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i otworzyć w bankowości internetowej Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku.

Premia 120 zł

Przewidywana jest dla osób, które spełnią powyższe warunki promocji, a także w terminie do 30 czerwca 2018 r. zrealizują minimum 3 transakcje za pomocą BLIK w sklepach internetowych (transakcje są wliczane do wymaganej kwoty transakcji bezgotówkowych).

Premia 140 zł

Kolejne 20 zł premii przyznane będzie osobom, które spełnią wszystkie powyższe warunki, a także w terminie do 30 czerwca 2018 r. otrzymają co najmniej jeden przelew na konto z wynagrodzeniem lub stypendium na dowolną kwotę.

Regulamin promocji

Premia dla osób mających więcej niż 26 lat

Aby zyskać premię w wysokości 100 złotych należy spełnić łącznie następujące, podstawowe warunki:

 1. Do 30 kwietnia 2018 r. otworzyć przez stronę internetową Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową do konta, a także uruchomić konto oszczędnościowe;
 2. W terminie do 31 sierpnia 2018r. zrealizować transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej i/lub BLIK, o łącznej wartości 1000 złotych;

 3. Do dnia wypłaty premii zachować uruchomiony w ramach promocji otwarty rachunek wraz kartą debetową, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Uwaga! W przypadku osób, które już posiadają Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i otworzyć w bankowości internetowej Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku.

Premia 120 zł

Premia przewidywana jest dla osób, które spełnią wszytkie powyższe warunki promocji, a także w terminie do 31 sierpnia 2018r. zrealizują minimum 3 transakcje za pomocą BLIK w sklepach internetowych (transakcje są wliczane do wymaganej kwoty transakcji bezgotówkowych).

Premia 140 zł

Kolejne 20 zł premii przyznane będzie osobom, które spełnią wszystkie powyższe warunki, a także w terminie do 31 sierpnia 2018r. otrzymają wynagrodzenie na otwarty w promocji rachunek, na kwotę minimum 1000 złotych.

Regulamin promocji

Wypłata premii

Wypłata premii w wysokości 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie:

 • do 8 sierpnia 2018 r. w przypadku osób przystępujących do promocji „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat”;
 • do 10 października 2018 r. w przypadku osób przystępujących do promocji „Do 140 za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”.

Konto z Lwem Direct

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim to rachunek osobisty przeznaczony dla osób, które oczekują całodobowego dostępu do swojego konta, są nastawione na samodzielną obsługę standardowych transakcji bankowych, a przy tym chętnie realizują płatności bezgotówkowe.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • możliwość podłączenia karty debetowej Visa do konta walutowego (prowadzonego w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich), dzięki czemu transakcji walutowe rozliczane są bez dodatkowych kosztów;
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach.

Podsumowanie

ING Bank Śląski kolejny raz postanowił aktywnie promować rachunki osobiste oraz konta oszczędnościowe. Dwie promocje „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat” oraz „Do 140 za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat” to prosty sposób na pozyskanie 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych premii na konto. Warunki są proste i realne do spełnienia nawet przez osoby, które nie mają stałych dochodów lub są one na bardzo niskim poziomie.

Warto również zwrócić uwagę na samo Konto z Lewem, które w wersji Direct jest w pełni darmowe dla osób niemających ukończone 26 lat, a także dla wszystkich innych klientów, jeżeli wszelkie transakcji realizowane są na poziomie bankowości internetowej, a miesięczne transakcje kartą wynoszą minimum 300 złotych.

 

Otwórz Konto z Lwem Direct z premią

 

Opinie użytkowników

Dodaj własną opinię
Ocena ogólna: 5
3 opinie
Warunki promocji:
Nagroda:
 • molekin
  molekin
  otworzyłem rachunek po przeczytaniu rankingu i nie zawiodłem się. Jest naprawdę intuicyjny. Fajnie że dodatkowa kasa wpadnie odpowiedz
 • Rammus
  Rammus
  Promocja bardzo prosta. Byłem na etapie zmiany konta więc się skusiłem. Znajomi polecali ING i dałem się przekonać. Póki co wszystko OK! odpowiedz
 • franek
  franek
  Jestem studentem i nie będę ukrywał, że promocja mnie skusiła. Konto też jest odpowiednie, zależało mi na rachunku darmowym i nowoczesnym.

  Polecam odpowiedz

Promocja jest powiązana z Konto z Lwem Direct

Konto z Lwem Direct

Konto Osobiste Direct w ING Banku Śląskim

Jedno z najbardziej funkcjonalnych i przyjaznych użytkownikom rachunków osobistych, to Konto z Lwem Direct od ING Banku Śląskiego.
 • do 140 zł premii za założenie konta w promocji
 • prosty w obsłudze system transakcyjny
 • Finansometr, BLIK, profil zaufany
 • program Moje rabaty

Promocja kończy się za 1 tydzień

Otwórz Konto Direct i zyskaj 140 zł premii:

Otwórz konto w promocji

Przeanalizowane konta w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski

Konta, promocje i opinie w ING Banku Śląskim

Kolejnym z bardziej uznanych banków uniwersalnych, to znaczy obsługujących wszystkie typy klientów, jest ING Bank Śląski. Jest to jeden z największych w Polsce banków (5 miejsce w 2015 roku pod względem wielkości zasobów). Główna siedziba znajduje się w Katowicach.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.