promocja

120 zł za otwarcie Konta Active + do 720 zł premii w Eurobanku

120 zł za otwarcie Konta Active + do 720 zł premii w Eurobanku

Najnowsza promocja „Zyskaj z Kontem Active” zorganizowana przez Euro Bank S.A. to możliwość zyskania premii gotówkowej, a także gwarancji bezpłatnego prowadzenia rachunku osobistego i użytkowania karty. Dodatkowo nowi klienci banku mogą przystąpić do programu „Rodzina i Przyjaciele”, w którym do zdobycia jest aż 720 złotych w skali roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie 12 miesięcy przed 12 czerwca 2017 roku nie posiadały i nie były współposiadaczami rachunku bankowego dla osób fizyczny prowadzonego w Euro Bank S.A.

Wiele korzyści z kontem Active

Nowi klienci Euro Banku S.A. decydujący się na uruchomienie rachunku w ramach promocji „Zyskaj z Kontem Active” otrzymują:

 • do 120 złotych premii – premia może być przyznawana maksymalnie pół roku w kwocie 20 złotych miesięcznie w zamian za realizację minimum 3 płatności kartą o łącznej wartości co najmniej 50 złotych;
 • gwarancję braku opłat za prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy;
 • zwrot opłat za posiadanie karty płatniczej przez 12 miesięcy;
 • zwrot prowizji za przyznany limit w koncie.

Dodatkowo nowi klienci mogą skorzystać z programu poleceń „Rodzina i przyjaciele”, dzięki któremu oni i ich znajomi (maksymalnie 4 osoby) mogą zyskać zwrot 5% wartości wydatków przeznaczonych na sport, rekreację, podróże i rozrywkę. Miesięczny limit przyznawanej premii to 60 złotych (dla każdego uczestnika programu). Premia może być wypłacana przez kolejnych 12 miesięcy, co zapewnia do 720 złotych premii w skali roku.

„Zyskaj z Kontem Active” do 120 zł - jak to zrobić?

Aby zyskać do 120 złotych premii należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 12 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy.
 2. W terminie do 31 sierpnia 2017 roku przesłać wniosek o otworzenie konta.
 3. W terminie do 15 września 2017 roku zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie Konta Active wraz z kartą.
 4. Każdego miesiąca zrealizować co najmniej 3 transakcje kartą o łącznej wartości na poziomie minimum 50 złotych.

Premia w wysokości 20 złotych będzie przekazywana na aktywny rachunek uczestnika promocji, do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym został spełniony warunek otrzymania premii. Nagroda pieniężna może być wypłacana przez 6 kolejnych miesięcy.

Z programem „Rodzina i Przyjaciele” zyskujesz Ty i Twoi znajomi

Aby móc każdego miesiąca otrzymywać zwrot 5% wartości wydatków na sport, rozrywkę i wypoczynek w ramach programu poleceń „Rodzina i Przyjaciele” należy:

 1. Przystąpić do programu podczas wizyty w oddziale banku lub zgłaszając swój udział przez Centrum Obsługi Klienta (tel. - 19 000).
 2. Odebrać pakiet 4 kodów poleceń.
 3. Polecić Konto Active lub Prestige maksymalnie 4 osobom (rodzinie lub znajomym), które zawrą umowę z bankiem o prowadzenie konta.
 4. Realizować płatności kartą za m.in.: zakupy w sklepach sportowych, bilety do kina, teatru, parków rozrywki, wejścia na basen, karnety na siłownię, rachunki w restauracji, noclegi, itp.

Premia w wysokości 5% wartości zrealizowanych transakcji wypłacana będzie do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcje zostały zrealizowane. Maksymalna miesięczna premia to 60 złotych, która może być wypłacana przez 12 kolejnych miesięcy.

Więcej informacji o programie, dostępnych jest na stronie: www.eurobank.pl/produkty,programy-polecen,program-rodzina-i-przyjaciele,212,337.html

Konto Active – darmowe dla aktywnych

Korzystając z promocji „Zyskaj z Kontem Active” nowi klienci Euro Banku S.A. zyskują przede wszystkim darmowe konto i kartę przez cały rok, które powiązane jest z dodatkowymi produktami i usługami bankowymi.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta (przez rok, a następnie jeżeli comiesięczne wpływy na konto wynoszą minimum 1500 złotych lub średniomiesięczne saldo rachunku wynosi 15 000 złotych);
 • brak opłat za wydanie karty płatniczej;
 • brak opłat za obsługę karty debetowej (przez rok, a następnie przy realizacji płatności bezgotówkowych za minimum 400 złotych miesięcznie);
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • możliwość korzystania z ubezpieczenia Codzienna Ochrona.

Podsumowanie

Nowa promocja Euro Banku S.A. „Zyskaj z Kontem Active” to w rzeczywistości więcej niż tylko 120 złotych premii, jaką można zyskać na przestrzeni 6 miesięcy. Decydując się na założenie konta w ramach promocji otrzymuje się przede wszystkim gwarancję braku opłat za prowadzenie konta i zwrot opłat za utrzymanie karty przez 12 miesięcy. Biorąc pod uwagę standardowe opłaty, w ten sposób można zaoszczędzić ponad 166 złotych w skali roku. Atrakcyjność konta zwiększa również program „Rodzina i Przyjaciele”, w którym klient otrzymuje 5% zwrotu wartości transakcji za sport, podróże czy też rekreację. W obu promocjach można zyskać w ten sposób nawet 840 złotych w skali roku.

Opinie użytkowników