promocja

120 zł i nawet 1500 zł za iKonto Biznes w promocji Alior Banku i Bankier.pl

120 zł i nawet 1500 zł za iKonto Biznes w promocji Alior Banku i Bankier.pl

W listopadzie na nowych klientów biznesowych Alior Banku czekają dwie promocje. Łączna pula nagród w „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank” (organizowanej przez portal Bankier.pl) oraz „1500 zł dla firm” to 1620 złotych.

Promocja „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank” prowadzona jest od 21 listopada do 31 grudnia 2017 roku, natomiast promocja „1500 zł dla firm” prowadzona jest do odwołania.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • osoby, które nie posiadały żadnego produkty dla przedsiębiorców do dnia przystąpienia do promocji.

Ile można zyskać?

Maksymalny próg nagród finansowych w związku z prowadzonymi promocjami to 1620 złotych, przy czym poszczególne jej części to:

 1. 120 złotych – przyznawane w ramach promocji „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank” prowadzonej przez portal Bankier.pl. Premia wypłacana jest każdemu, kto do końca roku złoży wniosek o uruchomienia iKonta Biznes, zawrze umowę z bankiem o jego prowadzenie, a następnie dokona wpłaty na rachunek minimum 500 złotych.
 2. Nagroda dodatkowa – przyznawana w ramach promocji „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank”. W puli znalazły się tylko trzy nagrody, którymi są bony do wykorzystania na świadczenia reklamowe w serwisach internetowych (wyznaczonych przez organizatora), o wartości 10 000 złotych (Nagroda Dodatkowa Gold), 5 000 złotych (Nagroda Dodatkowa Silver) oraz 2 000 złotych (Nagroda Dodatkowa Bronze).
 3. 1500 złotych – premia przyznawana w ramach promocji „1500 zł dla firm” organizowanej przez Alior Bank S.A., przy czym wysokość premii warunkowana jest aktywnością posiadacza konta. Za poszczególne transakcje oraz czynności, bank przyznaje premie w następujących kategoriach:
  • utrzymywanie średniego miesięcznego salda na rachunku w kwocie:
   • do 2500 zł – 0 zł,
   • od 2500,01 zł do 10 000,00 zł – premia 5 zł,
   • od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł – premia 15 zł,
   • od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł – premia 30 zł,
   • powyżej 50 000,01 zł – premia 60 zł;
  • realizacja przelewu do ZUS – premia 25 zł (za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, wykonany na kwotę min. 250 zł);
  • realizacja przelewu do US – premia 25 zł (za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, wykonany na kwotę min. 250 zł);
  • realizacja przelewu SEPA – premia 10 zł (za pierwszy w miesiącu przelew, wykonany na kwotę min. 100 EUR);
  • realizacja przelewu natychmiastowego – premia 10 zł (za pierwszy w miesiącu przelew, wykonany na kwotę min. 500 zł);
  • realizacja transakcji kartą – premia 10 zł (za rozliczenie w danym miesiącu transakcji w kwocie min. 500 zł);
  • skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku – premia 10 zł (naliczana jeżeli na rachunek w danym miesiącu kalendarzowym wpłynie kwota min. 5000,00 zł z tytułu przetworzenia transakcji kartowych, pochodzących z uznań na terminalach First Data Polska);
  • skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – premia 5 zł (naliczana jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł).

Jak zyskać 120 zł premii i środki na promocję firmy?

Zgodnie z regulaminem, premię w wysokości 120 złotych mogą otrzymać osoby, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 22 listopada 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. dokonają rejestracji do promocji i złożą wniosek o otworzenie rachunku firmowego, za pośrednictwem strony promocyjnej.
 2. W ciągu 1 miesiąca od przesłania wniosku (jednak nie później niż do 31 stycznia 2018 r.), podpiszą umowę z Alior Bankiem S.A. o prowadzenie iKonta Biznes.
 3. W terminie maksymalnie 2 miesięcy od otwarcia iKonta Biznes (jednak nie później niż do 31 marca 2018 r.) zrealizują wpłaty na konto w wysokości minimum 500 złotych.

Informacja o przyznanej premii będzie przesyłana do uczestników promocji drogą elektroniczną (na wskazany we wniosku adres e-mail), najpóźniej do 30.04.2018 roku. Premia zostanie przekazana na aktywny (uruchomiony w promocji) rachunek, pod warunkiem przekazania przez uczestnika numeru rachunku w ciągu maksymalnie 5 dni, od dnia otrzymania wiadomości o przyznanej premii.

Dodatkowa nagroda

Bony elektroniczne przeznaczone na prowadzenie kampanii reklamowych w portalach internetowych, o wartości 10 000 złotych, 5 000 złotych oraz 2 000 złotych zostaną przyznane trzem osobom, które do 31.01.2018 roku prześlą na adres mailowy – kontakt@zgarnijpremie.pl deklarację, w której wyrażą chęć ubiegania się o Dodatkową Nagrodę, a także odpowiedź na pięć pytań:

 • Co jest dla Ciebie najważniejsze w rachunku firmowym z punktu widzenia przedsiębiorcy?
 • Dlaczego wybrałeś/wybrałaś właśnie iKonto Biznes w Alior Banku?
 • Co zainspirowało / skłoniło Cię do otwarcia własnej działalności gospodarczej?
 • Czy masz jeszcze jakieś rachunki firmowe – jeśli tak to w jakich bankach?
 • Jak chciałbyś/chciałabyś, aby wyglądał proces otwarcia konta firmowego w przyszłości?

Organizator promocji spośród wszystkich odpowiedzi wybierze najciekawsze, a informacja o przyznanej nagrodzie zostanie umieszczona na stronie promocyjnej, a także przesłana na adres e-mail nagrodzonych uczestników. Informacja ta zostanie przekazana najpóźniej do 30.04.2018 roku.

Regulamin promocji „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bankiem” » 

Jak otrzymać 1500 zł premii?

Aby otrzymać premię w ramach promocji „1500 zł dla firm” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Otworzyć iKonto Biznes w okresie trwania promocji.
 2. Przystąpić do promocji równocześnie akceptując jej regulamin.
 3. Zrealizować co najmniej jedną z premiowanych czynności lub transakcji, w każdym kolejnym miesiącu.

Zgodnie z regulaminem promocji, maksymalna wysokość przyznawanej premii to 125 zł miesięcznie (nie więcej niż 1500 zł w ciągu roku), wypłacane przez maksymalnie 12 miesięcy, od dnia przystąpienia do promocji. Premia przekazywana jest na rachunek główny lub pomocniczy posiadacza iKonto Biznes, najpóźniej do ostatniego dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, za który należna jest premia.

Regulamin promocji „1500 zł dla firm” dla iKonta Biznes »

iKonto Biznes

iKonto Biznes prowadzone w Alior Banku to rachunek firmowy przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Najważniejsze cechy konta:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (jeżeli saldo na rachunku wynosi min. 1000 zł i została wyrażona zgoda marketingowa);
 • 0 zł za używanie karty płatniczej (przy realizacji min. 4 transakcji płatniczych);
 • 0 zł za przelewy krajowe (w tym do ZUS i US);
 • 0 zł za pierwszych 5 przelewów natychmiastowych w systemie Express Elixir;
 • 0 zł za pakiet 5 przelewów SEPA (do wykorzystania każdego miesiąca);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku (plus 5 darmowych wypłat z pozostałych bankomatów w całym kraju);
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Alior Banku (plus 5 bezpłatnych wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash).

Podsumowanie

Połączenie dwóch promocji związanych z iKontem Biznes to prawdziwa kumulacja nagród. Trzeba przyznać, że to aktualnie najatrakcyjniejsza tego typu propozycja dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Warunki prowadzenia i użytkowania iKonta Biznes sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla każdej firmy. Tym bardziej kusząca staje się promocja prowadzona przez portal Bankier.pl, w której za samo uruchomienie konta zyskuje się dodatkowe 120 złotych. Jeżeli ktoś zechce ubiegać się o dodatkową nagrodę (o niebagatelnej wartości od 2 000 do 10 000 złotych), zyskuje szansę na pozyskanie środków przeznaczonych na promocję swojej działalności w Internecie. Warto również przystąpić do promocji prowadzonej przez Alior Bank S.A. w której w ciągu roku można otrzymać nawet 1500 złotych, w zależności od aktywności posiadacza rachunku.

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 2 opinii)
 • Monik
  Super promocja, udało mi się załapać. Ciekawe kiedy będzie wypłata ale cieszę się, bo akurat potrzebowałem założyć rachunek firmowy a tu promocja :)
  Odpowiedz
  • KontoManiak
   O przyznaniu Premii wszyscy zostaną poinformowani do 30 kwietnia 2018 r. więc trzeba być cierpliwym ;)
   Odpowiedz