promocja

100 zł na zakupy w Decathlon i do 650 zł zwrotu za otwarcie eKonta w mBanku

100 zł na zakupy w Decathlon i do 650 zł zwrotu za otwarcie eKonta w mBanku

23 stycznia 2018 roku portal Bankier.pl rozpoczął promocję „Zgarnij Premię z eKontem – II edycja”, w której nagrodą jest e-Karta podarunkowa do sieci sklepów Decathlon o wartości 100 złotych. Promocją łączy się jednak z trwającą akcją „Lepiej z eKontem – III edycja”, w której maksymalna premia to 650 złotych. Do promocji „Zgarnij Premię z eKontem” można przystąpić do 28 lutego 2018 roku.

Do promocji może przystąpić każda pełnoletnia osoba mająca status rezydenta Polski, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

100 zł na zakupy w Decathlonie i do 650 zł premii

Osoby, które jeszcze nie mają konta w mBanku, mają tym razem szansę na całkiem pokaźny pakiet dodatkowych korzyści, do których zalicza się:

 1. E-Karta podarunkowa do sieci sklepów Decathlon o wartości 100 złotych – to nagroda od Bankier.pl, która przyznawana jest za złożenie wniosku przez stronę promocyjną, zawarcie umowy z bankiem i wykonanie 5 transakcji na koncie.
 2. Do 650 złotych zwrotu za zakupy – premia przyznawana przez mBank w ramach promocji „Lepiej z eKontem”. Premia naliczana jest jako zwrot 4% wartości bezgotówkowych płatności zrealizowanych za pomocą karty płatniczej oraz/lub w ramach płatności BLIK. Maksymalna miesięczna wysokość premii to 130 złotych, przy czym można ją pozyskiwać przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych.
 3. 24 miesiące gwarancji niezmienności opłat – dodatkowa korzyści zapewniana przez uruchomienie eKonta Standard lub eKonta Plus w ramach promocji „Lepiej z eKontem”. Gwarancja niezmienności opłat obowiązywać będzie od dnia zawarcia umowy.

Warunki promocji

Dwie równoległe promocje to konieczność spełnienia szeregu warunków. Nie są one nazbyt skomplikowane i praktycznie każdy jest w stanie je spełnić. Osoby chcące sięgnąć po wszystkie nagrody muszą spełnić poniższe warunki.

Aby otrzymać kartę podarunkową do Decathlon o wartości 100 złotych od Bankier.pl, należy:

 1. Do 28 lutego 2018r. zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus
 2. W ciągu 1 miesiąca od złożenia wniosku, jednak nie później niż do 31 marca 2018r. zawrzeć umowę (tylko indywidualną) o prowadzenie rachunku eKonto Standard lub eKonto Plus wraz z kartą płatniczą.
 3. W ciągu dwóch kolejnych miesięcy od dnia zawarcia umowy wykonać przynajmniej pięć transakcji, a w tym płatności bezgotówkowych i/lub przelewów z uruchomionego konta.

Nagroda zostanie przekazana uczestnikom promocji w formie aktywnego linku do pliku PDF, który przesłany zostanie na adres mailowy wskazany w czasie rejestracji. Wydanie nagród nastąpi w terminie do 30.06.2018 roku.

Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” należy spełnić dodatkowe warunki:

 1. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 2. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe (płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na kwotę minimum 250 złotych.
 3. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.

Premia stanowiąca zwrot 4% od wartości zrealizowanych transakcji, jednak nie więcej niż 130 złotych miesięcznie, wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Uwaga – premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, maksymalnie przez 5 kolejnych miesięcy.

eKonto Standard

Można uznać, że eKonto w pakiecie Standard to już sztandarowy produkt mBanku. Rachunek jest nowoczesny, funkcjonalny, a dzięki gwarancji niezmienności opłat, również praktycznie pozbawiony zbędnych opłat.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Podsumowanie

Portal Bankier.pl dał się już poznać jako organizator licznych promocji, w których uczestnicy mogą zyskać ciekawe nagrody, w zamian za założenie rachunku bankowego. W nowej edycji „Zyskaj z eKontem” nagrodą jest karta podarunkowa, którą można wykorzystać w sieci sklepów sportowych Decathlon.

Na tym jednak korzyści się nie kończą, ponieważ mBank prowadzi w tym samym czasie promocję „Lepiej z eKontem – III edycja”. Do zyskania jest dodatkowa premia, w wysokości do 650 złotych, jako zwrot za realizowane płatności bezgotówkowe. Kto tyle może zyskać? Biorąc pod uwagę to, że zwrot stanowi równowartość 4% zrealizowanych płatności, najwięcej zyskać mogą osoby, które w każdym promocyjnym miesiącu zrealizują transakcje na poziomie 3250 złotych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że przy wydaniu 1000 złotych za pomocą karty lub BLIK, mBank zwróci na konto łącznie 200 złotych.

Dodając do tego e-kartę podarunkową o wartości 100 złotych, można śmiało stwierdzić, że jest to obecnie jedna z ciekawszych promocji z kontem bankowym.

 

Otwórz eKonto z premią 750 zł

 

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 1 opinii)
 • sandi
  fajna promka, bon się przyda a premia piękna!
  Odpowiedz