aktualna promocja

100 zł za otwarcie mBiznes Konta i 2 lata bez opłat w promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu” w mBanku

100 zł za otwarcie mBiznes Konta i 2 lata bez opłat w promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu” w mBanku

Osoby, które na bieżąco śledzącą ofertę mBanku wiedzą, że jest to jeden z tych banków, w których promocji nie brakuje. Na początku sierpnia rozpoczęła się kolejna edycja promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja III”, w której tak jak poprzednim razem, zyskać można 100 złotych i dwuletnią gwarancję bezpłatnego użytkowania mBiznes Konta Standard. Co więcej, darmowy jest także pakiet podstawowych usług bankowych, takich jak przelewy, użytkowanie karty płatniczej czy wypłaty z bankomatów. Aktualna edycja trwa do 31 października 2018 roku.

Uwaga! Promocja została przedłużona do 31 października 2018 roku!

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • wspólnicy spółek cywilnych;
 • spółki jawne, partnerskie, oraz spółki z o.o.;
 • fundacje;
 • stowarzyszenia rejestrowe;
 • spółdzielnie;
 • osoby, które w dniu 31 lipca 2018 r. roku nie posiadały w mBanku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Warunki uczestnictwa w promocji

Proste, przejrzyste warunki i minimum wymagań, to charakterystyczne cechy promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu”. Aby zyskać 100 złotych na rachunku firmowym oraz dwuletnią gwarancję darmowego użytkowania rachunku firmowego przez 2 lata, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 października 2018 r. złożyć wniosek o otwarcie mBiznes konta Standard.
 2. W okresie trwania promocji podpisać umowę z mBankiem o prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard.
 3. W terminie do maksymalnie 30 dni od daty zawarcia umowy, dokonać płatność przelewem za składkę ZUS na kwotę minimum 250 złotych (przelew musi być zrealizowany z nowego konta).

Premia w wysokości 100 złotych wypłacona będzie na rachunek bieżący klienta, do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu kalendarzowym, w którym uczestnik promocji spełni warunki promocji.

Dodatkowe 200 zł premii dla poleconego

1 marca rozpoczął się program „Polecam Bank – edycja 1/2018”. Warto zwrócić uwagę na to, że premia przyznawana jest nie tylko osobie polecającej, ale i polecającemu. W przypadku osób zakładających konto firmowe również można zyskać dodatkowe środki na koncie.

Aby otrzymać dodatkową premię w wysokości 50 złotych, należy we wniosku o otwarcie mBiznes Konta Standard podać numer indetyfikacyjny osoby polecającej, która bierze udział w nowej edycji programu „Polecam Bank”.

Otwórz mBiznes Konto z premią 100 zł

0 zł za mBiznes konto Standard

mBiznes konto Standard to klasyczny i ponadczasowy rachunek dla klientów biznesowych mBanku. W przypadku rachunków uruchamianych poza promocją, za użytkowanie konta oraz realizację transakcji bankowych pobierane są opłaty, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji. W przypadku klientów decydujących się na zawarcie umowy w ramach promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”, opłaty te nie będą pobierane przez okres 2 lat.

Najważniejsze cechy mBiznes Konta Standard uruchomionego w promocji:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej;
 • nielimitowany pakiet darmowych, krajowych przelewów przez Internet (ELIXIR);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, sieci Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.;
 • 0 zł za wpłaty gotówki we 2250 wpłatomatach na terenie całego kraju;
 • całodobowa pomoc online lub mLinii.

Podsumowanie

Analizując nową promocję mBanku z mBiznes Kontem Standard można stwierdzić, że sama premia gotówkowa nie stanowi głównej korzyści dla nowych klientów. To miły dodatek do gwarancji bezpłatnego korzystania z konta i wielu usług bankowych przez 24 miesiące, z której powinien skorzystać każdy, kto poszukuje prostego, nowoczesnego i funkcjonalnego, a przy tym taniego rachunku dla własnej firmy. Warto również zapytać znajomych będących klientami indywidualnymi mBanku o program „Polecam Bank”. To korzyści zarówno dla nich, jak i osoby decydującej się na założenie konta firmowego. Za skuteczne polecenie konta firmowego znajomy może otrzymać 200 złotych, natomiast na konto osoby poleconej wpłynie dodatkowe 50 złotych.

 

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 1 opinii)
 • Rolob
  mBiznes to super konto, każdemu polecam, mam też osobiste dzięki czemu łatwo mi się zarządza finansami. Przechodzenie między kontami to czysta przyjemność. Ostatnio załapałem się na tą promocję, kasa zgodnie z obietnicą wpadła. Widzę teraz jest nowa edycja więc okazja trwa!
  Odpowiedz