100 zł za otwarcie mBiznes Konta i 2 lata bez opłat w promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu” w mBanku

100 zł za otwarcie mBiznes Konta i 2 lata bez opłat w promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu” w mBanku

Osoby, które na bieżąco śledzącą ofertę mBanku wiedzą, że jest to jeden z tych banków, w których promocji nie brakuje. Na początku kwietnia rozpoczęła się promocja „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”, w której tak jak poprzednim razem, zyskać można 100 złotych i dwuletnią gwarancję bezpłatnego użytkowania mBiznes Konta Standard. Co więcej, darmowy jest także pakiet podstawowych usług bankowych, takich jak przelewy, użytkowanie karty płatniczej czy wypłaty z bankomatów. Promocja rozpoczęła się 3 kwietnia 2018 roku i potrwa do 31 lipca 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • wspólnicy spółek cywilnych;
 • spółki jawne, partnerskie, oraz spółki z o.o.;
 • fundacje;
 • stowarzyszenia rejestrowe;
 • spółdzielnie;
 • osoby, które w dniu 02.04.2018 roku nie posiadały w mBanku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Warunki uczestnictwa w promocji

Proste, przejrzyste warunki i minimum wymagań, to charakterystyczne cechy II edycji promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu”. Aby zyskać 100 złotych na rachunku firmowym oraz dwuletnią gwarancję darmowego użytkowania rachunku firmowego przez 2 lata, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 lipca 2018 r. złożyć wniosek o otwarcie mBiznes konta Standard.
 2. W okresie trwania promocji podpisać umowę z mBankiem o prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard.
 3. W terminie do maksymalnie 30 dni od daty zawarcia umowy, dokonać płatność przelewem za składkę ZUS na kwotę minimum 250 złotych (przelew musi być zrealizowany z nowego konta).

Premia w wysokości 100 złotych wypłacona będzie na rachunek bieżący klienta, do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu kalendarzowym, w którym uczestnik promocji spełni warunki promocji.

Dodatkowe 50 zł premii dla poleconego

1 marca rozpoczął się program „Polecam Bank – edycja 1/2018”. Warto zwrócić uwagę na to, że premia przyznawana jest nie tylko osobie polecającej, ale i polecającemu. W przypadku osób zakładających konto firmowe również można zyskać dodatkowe środki na koncie.

Aby otrzymać dodatkową premię w wysokości 50 złotych, należy we wniosku o otwarcie mBiznes Konta Standard podać numer indetyfikacyjny osoby polecającej, która bierze udział w nowej edycji programu „Polecam Bank”.

0 zł za mBiznes konto Standard

mBiznes konto Standard to klasyczny i ponadczasowy rachunek dla klientów biznesowych mBanku. W przypadku rachunków uruchamianych poza promocją, za użytkowanie konta oraz realizację transakcji bankowych pobierane są opłaty, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji. W przypadku klientów decydujących się na zawarcie umowy w ramach promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”, opłaty te nie będą pobierane przez okres 2 lat.

Najważniejsze cechy mBiznes Konta Standard uruchomionego w promocji:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej;
 • nielimitowany pakiet darmowych, krajowych przelewów przez Internet (ELIXIR);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, sieci Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.;
 • 0 zł za wpłaty gotówki we 2250 wpłatomatach na terenie całego kraju;
 • całodobowa pomoc online lub mLinii.

Podsumowanie

Analizując nową promocję mBanku z mBiznes Kontem Standard można stwierdzić, że sama premia gotówkowa nie stanowi głównej korzyści dla nowych klientów. To miły dodatek do gwarancji bezpłatnego korzystania z konta i wielu usług bankowych przez 24 miesiące, z której powinien skorzystać każdy, kto poszukuje prostego, nowoczesnego i funkcjonalnego, a przy tym taniego rachunku dla własnej firmy. Warto również zapytać znajomych będących klientami indywidualnymi mBanku o program „Polecam Bank”. To korzyści zarówno dla nich, jak i osoby decydującej się na założenie konta firmowego. Za skuteczne polecenie konta firmowego znajomy może otrzymać 200 złotych, natomiast na konto osoby poleconej wpłynie dodatkowe 50 złotych.

 

Otwórz mBiznes Konto z premią 100 zł

 

Opinie użytkowników

Dodaj własną opinię
Ocena ogólna: 5
1 opinia
Warunki promocji:
Nagroda:
 • Rolob
  Rolob
  mBiznes to super konto, każdemu polecam, mam też osobiste dzięki czemu łatwo mi się zarządza finansami. Przechodzenie między kontami to czysta przyjemność. Ostatnio załapałem się na tą promocję, kasa zgodnie z obietnicą wpadła. Widzę teraz jest nowa edycja więc okazja trwa! odpowiedz

Promocja jest powiązana z mBiznes konto

mBiznes konto

mBiznes konto w mBanku

mBiznes konto Komfort w mBanku, to konto firmowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą.
 • mPlatforma Walutowa
 • mKsiegowość
 • nowoczesny system transakcyjny

Promocja kończy się za 3 miesiące

Otwórz mBiznes Konto i zyskaj 100 zł premii:

Otwórz konto w promocji

Przeanalizowane konta w mBanku

 • mKonto Aquarius

  mKonto Aquarius w mBanku

  mKonto Aquarius w mBanku stworzono dla Klientów wymagających, nastawionych na wysoką jakość obsługi zarówno w placówce jak i poprzez mLinię, a także chcących pomnażać swój majątek.
 • eMakler

  Usługa eMakler w Domu Maklerskim mBanku

  Usługa eMakler to jedna z propozycji mBanku w zakresie inwestycji dedykowanych Klientom indywidualnym.
 • eKonto m

  eKonto m w mBanku

  eKonto m w mBanku to prawdziwa rewolucja na rynku usług bankowych. To pierwszy bank, który zdecydował się na stworzenie rachunku osobistego „dorastającego” wraz z jego posiadaczem.
 • eKonto

  eKonto w mBanku

  Nowoczesne, funkcjonalne i pełne dodatkowych możliwości konto bankowe w mBanku. Dostępne w kilku wariantach, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb praktycznie każdego Klienta.

mBank

Konta, promocje i opinie w mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.