100 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego i do 250 zł z poleceń w Alior Banku

100 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego i do 250 zł z poleceń w Alior Banku

Portal eBroker Partner, we współpracy z Alior Bankiem, przygotował nową akcję promocyjną. W „Konto Jakże Osobiste z Bonusem” zyskać można od 100 złotych do 250 złotych. Promocja prowadzona będzie w okresie od 26 lutego do 31 marca 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji może wziąć:

 • pełnoletnia osoba fizyczna,
 • osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoba zamieszkująca na terenie Polski,
 • nowy klient, który na dwa lata przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Jakże Osobistego, nie posiadała konta w Alior Banku i/lub Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank.

BONUS za Konto Jakże Osobiste

W akcji promocyjnej organizowanej przez portal eBroker oraz Alior Bank zdobyć można maksymalnie 350 złotych premii. Aby otrzymać dodatkowe środki na konto, należy założyć rachunek osobisty w czasie trwania akcji, a także aktywnie promować akcję Bonus wśród znajomych. Warunki akcji są proste i przejrzyste, natomiast premia przyznawana jest w dwóch kategoriach:

 1. 100 złotych – za założenie konta poprzez portal internetowy BONUS (niezależnie od udziału w Programie Poleceń).
 2. Do 250 złotych – za skuteczne polecenia, dzięki którym inne osoby skorzystają z promocji „Konto 360° z BONUSEM”, przy czym premia za każdą osobę wynosi 50 złotych.

Warunki promocji

Aby otrzymać 100 złotych premii, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 26 lutego 2018 r. do 31 marca 2018 r. zarejestrować się jako uczestnik akcji Bonus, korzystając ze strony promocji
 2. Do 31 marca 2018 r. zalogować się do konta uczestnika, a następnie korzystając z zakładki „Konto Bonus” złożyć wniosek o uruchomienie Konta Jakże Osobistego, wraz z kartą debetową w Alior Banku
 3. Najpóźniej do 30 dni od dnia złożenia wniosku, zawrzeć z Alior Bankiem umowę o prowadzenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową.
 4. W terminie do 45 dni od dnia zawarcia umowy, uzyskać wpływy na koncie, o łącznej wartości minimum 1000 złotych.
 5. Najpóźniej do 45 dni od dnia zawarcia umowy, zrealizować co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą wydanej karty.

Informacja o przyznanej premii będzie przesyłana za pomocą e-maila, na adres wskazany przy rejestracji w promocji, najpóźniej do 22.06.2018 roku. Otrzymanie premii wymaga jednak postępowania zgodnie z treścią otrzymanego maila i odpowiedzenie na wiadomość w ciągu maksymalnie 7 dni, od dnia jej otrzymania.

Dodatkową premię w wysokości do 250 złotych można otrzymać w ramach Programu Poleceń. W tym celu należy pobrać i skopiować indywidualny link znajdujący się w zakładce „Program polecający”(widoczna po zalogowaniu się do swojego konta uczestnika akcji Bonus). Nowy uczestnik promocji musi dołączyć do programu poprzez otrzymany pod Polecającego link.

Premia wypłacana będzie tylko wtedy, gdy osoba polecona zarejestruje się w akcji Bonus i złoży wniosek o Konto Jakże Osobiste korzystając z portalu eBroker. Za każdą poleconą osobę przysługuje premia w wysokości 50 złotych, przy czym łączna maksymalna premia to 250 złotych.

O Koncie Jakże Osobistym

Konto Jakże Osobiste, pojawiło się w ofercie Alior Banku promowane hasłem hasłem „Wybierz. Zmień. Dopasuj”. W ten sposób bank zapewnia swoim klientom dość znaczną swobodę w zakresie dopasowania parametrów konta do własnych, indywidualnych potrzeb. Co więcej, poszczególne korzyści można zmieniać w każdym, dowolnym momencie.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za założenie konta;
 • brak opłat za prowadzenie konta (jeżeli klient nie skończył 26. roku życia lub uzyskuje wpływy na rachunek na poziomie minimum 1500 złotych miesięcznie, realizowane jednym przelewem);
 • brak opłat za wydanie karty do konta;
 • brak opłat za używanie karty (przy realizacji transakcji bezgotówkowych za minimum 300 złotych miesięcznie);
 • możliwość samodzielnego doboru dodatkowych korzyści, z których dwie uruchamiane są za darmo, a za każdą kolejną korzyść pobierana jest opłata w wysokości 3,50 złotych. Do wyboru klient otrzymuje:
  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
  • darmowe wypłaty ze wszystkich zagranicznych bankomatów;
  • pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych;
  • wyższe oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym (do 1,46% w skali roku);
  • limit na koncie bez dodatkowych odsetek, przy korzystaniu z dodatkowych środków do 10 dni i kwoty 1000 złotych;
  • pakiet assistance (pomoc w nagłej sprawie) obejmujący ubezpieczenia samochodowe, domowe oraz medyczne;
  • ubezpieczenie w podróży (to możliwość pokrycia kosztów np. leczenia poza granicami kraju, zagubionego bagażu itd.);
  • zwrot 1% z transakcji realizowanych za pomocą telefonu, w placówkach stacjonarnych i internetowych;
  • program Mastercard priceless specials – program lojalnościowy, w którym za realizację zakupów u partnerów programu otrzymuje się punkty wymienne na nagrody.
 • brak opłat za zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • płatności w mobilny systemie blik;
 • możliwość otrzymania limitu odnawialnego do kwoty nawet 100 000 złotych.

Podsumowanie

Portal eBroker Partner kolejny raz zachęca do zakładania kont osobistych. Tym razem organizatorowi partneruje Alior Bank, który aktywnie promuje swoje nowe Konto Jakże Osobiste. Oferta konta należy do jednych z atrakcyjniejszych na rynku i powinna przypaść do gustu osobom posiadającym stałe źródło dochodu (co najmniej 1500 złotych) lub młodym ludziom, którzy nie ukończyli 26. roku życia. W ten sposób rachunek prowadzony jest za darmo, a przy tym zapewnia dostęp do szeregu mocno zróżnicowanych pakietów, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Trzeba przyznać, że tak „elastyczne” oferty kont osobistych to na polskim rynku swoistego rodzaju innowacja. Dodając do tego możliwość zyskania do 350 złotych ekstra premii w ramach promocji „Konto Jakże Osobiste z Bonusem”, otrzymujemy bardzo dobrą propozycję, z jakiej warto skorzystać.

 

Otwórz konto bonusem 100 zł

 

Opinie użytkowników

Dodaj własną opinię
Ocena ogólna: 5
1 opinia
Warunki promocji:
Nagroda:
 • May
  May
  Ja już swoje konto w Aliorze mam i polecam! odpowiedz

Promocja jest powiązana z Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku, to jedna z najbardziej elastycznych ofert rachunków osobistych dostępnych obecnie na rynku.
 • darmowe konto osobiste dla osób, które nie ukończyły 26 lat lub uzyskują wpływy na poziomie minimum 1500 złotych miesięcznie
 • możliwość samodzielnego skomponowania pakietu korzyści
 • brak opłat za przelewy krajowe
 • korzystne oprocentowanie konta oszczędnościowego

Promocja kończy się za 1 tydzień

Otwórz konto w promocji i zgarnij 100 zł:

Otwórz konto w promocji

Przeanalizowane konta w Alior Banku

 • Konto Internetowe

  Konto Internetowe w Alior Banku

  Konto Internetowe w Alior Banku to bezwarunkowo bezpłatne konto osobiste, które zapewnia dostęp do pełnej oferty banku.
 • Konto HAIZ

  Konto HAIZ w Alior Banku

  HAIZ konto i aplikacja w Alior Banku to propozycja stworzona z myślą o młodych osobach. Rachunek HAIZ może być uruchomiony zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka poniżej 13.
 • iKonto Biznes

  iKonto Biznes w Alior Banku

  iKonto Biznes w Alior Banku to tani i praktyczny rachunek firmowy, przeznaczony dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą.

Alior Bank

Konta, promocje i opinie w Alior Banku

Alior Bank jest stosunkowo młodym bankiem, który w bardzo krótkim czasie zajął znaczny obszar polskiego rynku usług finansowych. W swoich działaniach kieruje się one hasłem „wyższa kultura bankowości”, które to wpływa bezpośrednio na jakość obsługi w Banku.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.