promocja

100 zł do Zalando i do 150 zł premii za otwarcie eKonta w 3 edycji promocji „Same korzyści na Bank” w mBanku

100 zł do Zalando i do 150 zł premii za otwarcie eKonta w 3 edycji promocji „Same korzyści na Bank” w mBanku

Agora S.A. łącząc swe siły z mBankiem przygotowała ciekawą akcję promocyjną - „Same korzyści na Bank – edycja 3”, w ramach której wyodrębniona została akcja dla klientów detalicznych oraz biznesowych. Dla klientów detalicznych przygotowano akcję „Same korzyści na Bank z eKontem Standard”, w której nagrodą jest bon zakupowy o wartości 100 złotych do Zelando. Na tym jednak nie koniec korzyści, ponieważ w tym samym czasie można przystąpić do promocji mBanku „Lepiej z eKontem – IV edycja”, w której zyskać można do 150 złotych.

Promocja „Same korzyści na Bank” trwa od 10 kwietnia do 31 maja 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, uczestnikiem promocji może być:

 • pełnoletnia osoba fizyczna;
 • osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoba posiadająca obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
 • osoba, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku, aż do dnia dołączenia do akcji.

Bon na zakupy i ekstra zasilenie konta

Dwie promocje, to podwójne korzyści, osoby przystępujące do obu promocji mogą otrzymać następujące nagrody:

kartę upominkową o wartości 100 zł – karta jest bezterminowa i umożliwia realizację zakupów na stronie internetowej zelando.pl;

do 150 zł premii – w ramach IV edycji „Lepiej z eKontem” otrzymać można dodatkowe środki na konto, przy czym górny miesięczny limit to 30 złotych, jakie można otrzymywać przez 5 kolejnych miesięcy. O poziomie przyznanej premii decyduje liczba zrealizowanych transakcji bezgotówkowych i wynosi ona odpowiednio:

 • 10 złotych – za realizację od 5 do 9 transakcji
 • 20 złotych – za realizację od 10 do 14 transakcji
 • 30 złotych – za realizację 15 i więcej transakcji

Warunki promocji

Aby otrzymać bon o wartości 100 złotych do Zelando, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 maja 2018 roku zarejestrować się na stronie promocji.
  • Podać swój adres e-mail, imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego, podczas rejestracji swojego profilu.
 2. Złożyć wniosek o eKonto Standard wraz z kartą płatniczą, za pomocą aktywnego linku „wniosek przejdź do Banku”.
 3. Podpisać z bankiem umowę o otwarcie eKonta Standard oraz o kartę płatniczą (w placówce mBanku, w mKiosku lub za pośrednictwem kuriera).
 4. W ciągu jednego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (jednak nie później niż do 30 czerwca 2018 roku), zrealizować co najmniej 5 transakcji o dowolnej wartości (w tym płatności kartą, przelewy na rachunek prowadzony w innym banku, a także płatności internetowe).

O przyznanej nagrodzie uczestnik promocji zostanie poinformowany w terminie do 25 lipca 2018 roku.

Osoby decydujące się na udział w promocji „Lepiej z eKontem – IV edycja” muszą spełnić następujące warunki:

 1. Utrzymać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 2. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym minimum 5 transakcji bezgotówkowych (rozumianych jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na dowolną kwotę.
 3. Zalogować się, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym, do aplikacji mobilnej mBanku.

Premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, przez 5 kolejnych miesięcy, przy czym maksymalna kwota miesięcznej premii to 30 złotych.

eKonto Standard

Konto w pakiecie Standard to już klasyka w ofercie rachunków osobistych mBanku. I tym razem staje się dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej odsłonie, całkowicie bezwarunkowo.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK,
 • możliwość przystąpienia do programu PolecamBank (trwającego do 31 sierpnia 2018 roku, w którym można zyskać do 2000 złotych miesięcznie. Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank/ ).

Podsumowanie

Jeżeli ktoś jeszcze nie należy do grona klientów mBanku, to właśnie teraz ma całkiem dobre okoliczności do tego, by zawszeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą płatniczą. Po zmianach w tabeli opłat i prowizji, mBank zapewnia dostęp do niemal darmowego konta, za które można dodatkowo otrzymać premie o łącznej wartości do 250 złotych. Osoby szczególnie przedsiębiorcze i posiadające spore grono znajomych mają przy tym szansę na dodatkowy zarobek. Wszystko za sprawą kolejnej edycji programu PolecamBank, w którym miesięczna maksymalna premia może wynosić nawet 2000 złotych.

Opinie użytkowników