promocja

100 zł za otwarcie konta i nawet 1000 zł za polecenia w ING Banku Śląskim

100 zł za otwarcie konta i nawet 1000 zł za polecenia w ING Banku Śląskim
Źródło: Strona WWW Promocji

ING Bank Śląski S.A. rozpoczął dwie kolejne promocje, dzięki którym zarówno nowi, jak i obecni Klienci mogą zyskać dodatkowe środki na swoim koncie. Na powitanie można zyskać do 100 złotych, a za skuteczne polecenia konta bank przeleje na konto Klienta nawet 1000 złotych.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji „100 zł za otwarcie Konta” mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie od 1 kwietnia 2016 r. do 18 października 2017 r., nie były posiadaczami lub współposiadaczami któregokolwiek z następujących Kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Dwie promocje dla Klientów ING Banku Śląskiego

W kwietniu 2017 roku wystartowały dwie nowe promocje ING Banku Śląskiego S.A.:

 1. „100 zł za otwarcie Konto” to nowa edycja promocji, w której każdy nowy Klient zyskuje 100 złotych premii na Otwarte Konto Oszczędnościowe, w zamian za uruchomienie przez Internet Konta z Lwem (Direct lub Komfort).
 2. „Poleć konto znajomemu” - oferta skierowana jest zarówno do stałych, jak i nowych Klientów, którzy w dniu przystąpienia do promocji posiadają od minimum 30 dni dowolne konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Student lub Klasyczne. W ramach promocji wypłacane są premie finansowe dla:
  • obecnego Klienta, który poleca bank znajomemu – jednorazowa premia wynosi 100 złotych za 1 skuteczne polecenie, przy czym maksymalna łączna kwota nagród nie może przekroczyć 1000 złotych;
  • nowego Klienta – za spełnienie warunków promocji, ING Bank Śląski wypłaca kwotę 50 złotych premii na konto.

Jak zyskać dodatkowe 100 złotych?

Aby zyskać premię w promocji „100 zł za otwarcie Konta” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 19 października 2017 r. do 30 listopada 2017 r. korzystając ze strony internetowej, otworzyć Konto z Lwem wraz z kartą debetową wydawaną do konta, a także uruchomić Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN;
 2. W terminie do 31 marca 2018 r., korzystając z karty debetowej (wydanej do rachunku otworzonego w czasie promocji), z płatności BLIK lub z płatności w nowej aplikacji mobilnej, należy zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 1000 złotych. Do wymaganej sumy wliczane zostaną tylko te transakcje, które zostaną rozliczone i zaksięgowane do 15 kwietnia 2018 r.
 3. Do 30 kwietnia 2018 r. (do dnia wypłaty premii) należy posiadać Otwarte Konto Oszczędnościowe, uruchomione w promocji Konto z Lwem (Direct lub Komfort), a także kartę debetową wydaną do rachunku.

Uwaga! W przypadku osób, które już posiadają Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.ingbank.pl/100formularz i otworzyć w bankowości internetowej Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku.

Premii w wysokości 100 złotych zostanie wypłacona w formie przelewu na Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Regulamin znajduje się na stronie promocji.

Do 1000 złotych za polecenia

Uwaga! Promocja, w której do zdobycia była premia za polecenie konta jest już zakończona.

Aby zyskać do 1000 złotych premii w promocji „Poleć konto znajomemu”, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. W terminie od 18 kwietnia 2017r. do 18 października 2017r. przystąpić do promocji poprzez system bankowości internetowej, w oddziale banku lub w placówce ING Express.
 2. Pobrać kod promocji (można go pobierać wielokrotnie), który należy przekazać nowemu Klientowi chcącemu założyć konto osobiste w ramach promocji.
 3. W terminie do 18 października 2017r. zrealizować transakcje bezgotówkowe (za pomocą karty debetowej lub w ramach płatności BLIK) o łącznej wartości minimum 300 złotych. Transakcje zliczane do wymaganej kwoty muszą być rozliczone do 30 października 2017r.

Premia w wysokości 100 złotych za każdą poleconą osobę będzie wypłacona do 25. dnia miesiąca (od listopada 2017r. do lutego 2018r.), następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki wydania nagrody pieniężnej. Premia może być wypłacana wielokrotnie za skuteczne polecenia, jednak nie może przekroczyć łącznej kwoty 1000 złotych.

W ramach promocji „Poleć konto znajomemu” premię w wysokości 50 złotych otrzymują także nowi Klienci, jeżeli:

 1. W czasie ostatnich 12 miesięcy przed założeniem konta w trakcie promocji, nie posiadali żadnego konta osobistego Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Student lub Klasyczne.
 2. W terminie od 18 kwietnia 2017r. do 18 października 2017r. założy jedno z wariantów Konta z Lwem: Direct, Komfort lub Premium, podając przy tym kod promocji udostępniony przez polecającego konto.
 3. W terminie do 18 października 2017r. przystąpi do promocji i wyrazi zgodę, aby osoba polecająca otrzymała informację o tym, że nowy Klient założył konto w ramach promocji i spełni (lub nie) wymagane warunki.
 4. Zrealizuje transakcje bezgotówkowe (za pomocą karty płatniczej lub BLIK) o łącznej wartości minimum 300 złotych, w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku.

Premia w wysokości 50 złotych dla nowego zostanie wypłacona do 25. dnia miesiąca (od listopada 2017r. do lutego 2018r.), następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki wydania nagrody pieniężnej.

Regulamin znajduje się na stronie promocji.

Konto z Lwem Direct

Dla oszczędnych i nastawionych na samodzielną obsługę podstawowych transakcji bankowych, ING Bank Śląski S.A. stworzyło konto bankowe, które przy aktywnym użytkowaniu zawsze jest za darmo.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Planet Cash oraz ING Banku Śląskiego;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach;
 • 0 zł za dostęp do rachunku poprzez aplikację mobilną;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Podsumowanie

Tym razem ING Bank Śląski S.A. postawił na podwójną promocję. Warunki promocji „100 zł za otwarcie Konta” są proste i przejrzyste. Wystarczy założyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym, by bank przelał na konto nowego Klienta 100 złotych.

W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu” zyskać może zarówno obecny, jak i nowy Klient, jednak w tym wypadku warunki uzyskania premii wzajemnie się przeplatają i pozyskanie dodatkowych środków możliwe jest tylko wówczas, gdy obie strony dopełnią wszystkich wymogów. Nie jest to trudne, jednak nawet przy skutecznym przekazaniu kodu promocyjnego i założeniu konta z polecenia nie można zapomnieć o aktywnym korzystaniu z karty płatniczej.

 

Otwórz Konto z Lwem Direct i zyskaj premię!

 

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 2 opinii)
 • Hanka
  założyłam konto w promocji po namowie moich znajomych. Do tego wpadła promocja więc mnie to bardzo ucieszyło.

  Polecam!
  Odpowiedz
 • kapitan
  kapitalne konto i kapitalna promocja!
  Odpowiedz