10 biletów do kina w promocji „Kino za 0” za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BP

10 biletów do kina w promocji „Kino za 0” za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BPŹródło: Strona WWW Promocji

Promocja „Kino za 0” - edycja „Miłość mamy za zero” to najnowsza oferta PKO BP we współpracy z Mastercard. Tym razem oferta skierowana jest do młodych osób, w wieku 18-26 lat. Aby móc skorzystać z oferty wystarczy, w terminie od 23 stycznia do 19 lutego 2017 roku, założyć PKO Konto dla Młodych i chociaż raz dokonać płatności kartą Mastercard.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
 • osoby, które 31.12.2016 roku nie posiadały w PKO BP rachunku bankowego (w tym Inteligo);
 • osoby, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym, drogą elektroniczną oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

Darmowy pakiet biletów do kina

Całkowita pula nagród to 2800 pakietów po 10 wejściówek do kina Helios (1700 pakietów) lub Cinema City (1100 pakietów). Wejściówki wydawane są w formie elektronicznych kodów wymiennych na darmowe bilety, tylko i wyłącznie na seanse 2D. Wszystkie kody zachowują swą ważność przez 6 miesięcy od dnia ich wydania uczestnikowi promocji przez PKO BP.

Wartość każdego pakietu to 194,40 zł brutto.

Warunki uczestnictwa w promocji

Nagroda w postaci 10 kodów elektronicznych przysługuje osobom, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 23 stycznia do 19 lutego 2017 r. zawrą umowę o otwarcie i prowadzenie PKO Konta dla Młodych wraz z kartą Mastercard, lub złożą elektronicznie wniosek o otwarcie konta wraz z kartą poprzez stronę internetową.
 2. Do 3 marca 2017 r. wyrażą zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym i handlowym, przesyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
 3. W terminie od 23 stycznia do 3 marca 2017 roku wykonają co najmniej 1 płatność za pomocą wydanej karty płatniczej.
 4. W terminie od 23 stycznia do 3 marca 2017 roku zgłoszą chęć udziału w promocji, poprzez rejestrację na stronie pkobp.pl/kinoza0. W trakcie rejestracji należy dokonać wyboru sieci kin, do której mają być wydane promocyjne kody.

Pakiety 10 kodów wydawane będą w dwóch turach: do 17 lutego i 14 marca 2017 roku (lub tylko w pierwszej turze, jeżeli pula nagród zostanie wyczerpana do 9 lutego 2017 roku). Wszystkie nagrody zostaną przekazane w formie wiadomości dostępnej w serwisie bankowości elektronicznej iPKO.

Regulamin promocji „Kino za 0” - edycja „Miłość mamy za zero”.

PKO Konto dla Młodych

PKO Bank Polski przygotowało ciekawą i korzystną ofertę dla młodych Klientów, w wieku od 18 do 26 lat.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za pakiet 5 SMS-ów w usłudze Powiadomienia SMS;
 • możliwość skorzystania z debetu na koncie do 500 złotych na 30 dni;
 • dostęp do programów rabatowych i promocji;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i zagranicą.

Więcej o koncie przeczytasz na stronie analizy Konta dla Młodych

Podsumowanie

 „Kino za 0” to ciekawa forma promocji rachunku bankowego. Warto podkreślić fakt, że sam pakiet 10 wejściówek do kina stanowi jedynie dodatek do atrakcyjnej oferty konta. W rzeczywistości PKO Konto dla Młodych to darmowe, nowoczesne i funkcjonale rozwiązanie, zapewniające dostęp do licznych ofert i programów promocyjnych.

 

Otwórz konto i otrzymaj bilety do kina

 

Opinie użytkowników

Dodaj własną opinię
Bądź pierwszy, napisz opinię!

Przeanalizowane konta w PKO BP

 • PKO Konto Firmowe

  PKO Konto Firmowe w PKO BP

  PKO Konto Firmowe to wygodne, funkcjonalne, a przede wszystkim niemal bezkosztowe rozwiązanie dedykowane osobom prowadzących własną działalność gospodarczą, rolnikom oraz tzw.
 • Konto dla Młodych

  Konto dla Młodych w PKO BP

  PKO Konto dla Młodych to jedna z najlepszych propozycji rachunków bankowych, dedykowanych młodym ludziom, w wieku 18-26 lat.
 • Konto za Zero

  Konto za Zero w PKO BP

  PKO Konto za Zero to nowoczesne, funkcjonalne i bezpłatne konto osobiste. To konto, które pozwala na bezpieczne przechowywanie własnych środków i korzystanie z dodatkowych zasobów w ramach salda debetowego lub kredytu odnawialnego.

PKO BP

Konta, promocje i opinie w PKO BP

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski to największy, a jednocześnie jeden z najstarszych banków działających na terenie kraju. W roku 2014 zajął on 623 pozycję w rankingu największych przedsiębiorstw świata, stworzonym przez prestiżowy magazyn Forbes.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.