Promocje w Idea Banku

Przedsiębiorczy wiedzą o tym, że w Idea Banku S.A. promocje dla firm to atrakcyjne premie finansowe, a także dostęp do rozbudowanych pakietów usług dodatkowych. 

W ramach promocji zyskać można m.in. dodatkowe środki na rachunku (nawet kilkaset złotych w skali roku), podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, preferencyjne warunki prowadzenia konta, a także darmowe użytkowanie terminali POS. 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy przegląd aktualnych promocji Idea Banku S.A. Sprawdź ile możesz zyskać i czy oferta banku jest odpowiednia dla Ciebie.

Aktualne promocje w Idea Banku:

Premia 600 zł w promocji "Premiowanie za Bankowanie" z kontem Konto Firma To Ja w Idea Bankupromocja jest aktywna

Premia 600 zł w promocji "Premiowanie za Bankowanie" z kontem Konto Firma To Ja w Idea Banku

Idea Bank S.A. kolejny raz przygotował promocję dla firmy w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. W „Premiowanie za bankowanie” można zyskać nawet 600 złotych. Wystarczy jedynie posiadać Konto FIRMA TO JA i aktywnie z niego korzystać, a bank każdego miesiąca wypłaci za to dodatkową premię.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w Idea Banku:

2 bilety do kina Cinema City za płatność kartą Mastercardpromocja jest zakończona

2 bilety do kina Cinema City za płatność kartą Mastercard

Bardzo prosta promocja, wystarczy wydać 100 zł przy pomocy karty Mastercard aby otrzymać 2 bilety do kina Cinema City. Do promocji można przystąpić do 31 grudnia 2017 r. Nagrodę otrzyma 500 pierwszych uczestników promocji.

Przeczytaj