Promocje w BNP Paribas

W BNP Paribas Banku Polska S.A. promocji zdecydowanie nie brakuje. Sztandarowe produkty banku – Konto Otwarte na Ciebie oraz Karta Kredytowa Mastercard Standard, to dwie najczęściej promowane (poprzez nagrody) oferty BNP Paribas. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć również klienci biznesowi, którzy w ramach aktualnej promocji uruchomią konto firmowe.

Warunki promocji w BNP Paribas Banku Polska S.A. są proste i przejrzyste. Co więcej, zazwyczaj nawet częściowe spełnienie tych warunków zapewnia możliwość uzyskania nagrody. Korzystając z promocji BNP Paribas zyskać możesz przede wszystkim premie finansowe (za założenie konta osobistego lub firmowego), a także karty lub e-vouchery zakupowe do określonej sieci sklepów (za uruchomienie karty kredytowej). 

Z myślą o Twojej wygodzie przygotowaliśmy przegląd najciekawszych i najkorzystniejszych promocji BNP Paribas. Sprawdź sam ile i kiedy możesz zyskać.

Archiwalne promocje w BNP Paribas:

320 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto na Miarę” promocja jest zakończona

320 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto na Miarę”

„Konto na miarę” to nowa promocja dobrze znanego już Konta Optymalnego. Czas na zgłoszenia mija 28 lutego 2019 r. lub w chwili zarejestrowania się 1500 uczestników. 

Przeczytaj
400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribaspromocja jest zakończona

400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

W lutym rozpoczęła się kolejna promocja Banku BGŻ BNP Paribas. W promocji „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową” zyskać można dodatkowe środki na zakupy w popularnym portalu. Promocja trwa do 31 marca 2019 roku lub do momentu zarejestrowania 4000 uczestników.

Przeczytaj
Szybkie 200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w promocji BGŻ „Konto na karnawał”promocja jest zakończona

Szybkie 200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w promocji BGŻ „Konto na karnawał”

Konto Optymalne w wersji karnawałowej? Tym razem BGŻ BNP Paribas proponuje „Konto na karnawał”. Zasady jak zwykle są proste. Zakładasz Konto Optymalne, aktywnie korzystasz z nowego rachunku oraz Aplikacji GOmobile i masz 200 zł ekstra. Czas na zgłoszenia mija 14.02.2019r. lub w chwili zarejestrowania się 1500 uczestników.

Przeczytaj
180 zł do sieci Żabka za otwarcie Konta Optymalnego w promocji BGŻ „Skocz po premię”promocja jest zakończona

180 zł do sieci Żabka za otwarcie Konta Optymalnego w promocji BGŻ „Skocz po premię”

Osoby zakładające Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas mają możliwość zyskania do 180 zł premii, w formie e-bonów do sieci sklepów Żabka.  Wystarczy założyć konto i aktywnie korzystać z niego do lipca 2019r. Promocja trwa do 31 stycznia 2019 roku, lub do momentu zarejestrowania 1500 uczestników.

Przeczytaj
200 zł za założenie konta optymalnego w BGŻ BNP Paribas w promocji „Zimowy bonus”promocja jest zakończona

200 zł za założenie konta optymalnego w BGŻ BNP Paribas w promocji „Zimowy bonus”

Zakładając w styczniu Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas można zyskać do 200 zł premii. Wystarczy założyć konto wraz z kartą poprzez stronę promocji, a następnie aktywnie korzystać z rachunku do kwietnia 2019 roku. Promocja trwa do 31 stycznia 2019 roku, lub do momentu zarejestrowania 1500 uczestników.

Przeczytaj
200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto na zakupy” promocja jest zakończona

200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto na zakupy”

Ruszyła nowa promocja „Konto na zakupy”, w której nowi klienci BGŻ BNP Paribas mogą otrzymać nawet 200 złotych premii. Zakładając Konto Optymalne i aktywując Aplikację GOmobile otrzymuje się 50 zł. Za wpływy na poziomie minimum 1000 zł i realizację transakcji bezgotówkowych bank wypłaca kolejne nagrody po 50 zł, nawet przez 3 miesiące. Promocja trwa do końca roku.

Przeczytaj
Nawet 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BGŻ BNP Paribaspromocja jest zakończona

Nawet 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Z kartą kredytową Mastercard w BGŻ BNP Paribas zyskać można do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Wystarczy podpisać umowę z bankiem i aktywnie korzystać z karty, przez 6 kolejnych miesięcy. Co więcej, za założenie karty bank przyznaje dodatkowe 5000 punktów w programie lojalnościowym.

Przeczytaj
150 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Bonus dla Ciebie” promocja jest zakończona

150 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Bonus dla Ciebie”

W promocji „Bonus dla Ciebie” możesz zyskać nawet 150 zł premii. Uruchom Konto Optymalne i Aplikacji GOmobile,a otrzymasz 50 zł. Za wpływy na poziomie minimum 1000 zł i realizację transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł, zyskasz kolejne 100 zł.

Przeczytaj
300 zł w bonie Sodexo na zakupy za otwarcie konta firmowego w BGŻ BNP Paribaspromocja jest zakończona

300 zł w bonie Sodexo na zakupy za otwarcie konta firmowego w BGŻ BNP Paribas

W banku BGŻ BNP Paribas firmy mają zapewniony dostęp do darmowych terminali płatniczych, a dzięki promocji „Kupon 300 zł na Start” zyskują dodatkowe środki. Promocja prowadzona w ramach programu „Polska Bezgotówkowa” we współpracy z firmą Elavon trwa do wyczerpania puli 400 nagród, jednak nie dłużej niż do końca 2018 roku.

Przeczytaj
200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribaspromocja jest zakończona

200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas

Jest karta kredytowa Mastercard w BGŻ BNP Paribas i jest 200 zł na zakupy w sklepach IKEA. Wystarczy zawrzeć umowę z bankiem i wykonać transakcje na kwotę minimum 2000 złotych. Dodatkowo bank przyznaje dodatkowe 5000 punktów w programie lojalnościowym mamBONUS. Promocja trwa do 18 listopada 2018 roku lub wyczerpania puli 4000 nagród.

Przeczytaj