Promocje w BNP Paribas

W BNP Paribas Banku Polska S.A. promocji zdecydowanie nie brakuje. Sztandarowe produkty banku – Konto Otwarte na Ciebie oraz Karta Kredytowa Mastercard Standard, to dwie najczęściej promowane (poprzez nagrody) oferty BNP Paribas. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć również klienci biznesowi, którzy w ramach aktualnej promocji uruchomią konto firmowe.

Warunki promocji w BNP Paribas Banku Polska S.A. są proste i przejrzyste. Co więcej, zazwyczaj nawet częściowe spełnienie tych warunków zapewnia możliwość uzyskania nagrody. Korzystając z promocji BNP Paribas zyskać możesz przede wszystkim premie finansowe (za założenie konta osobistego lub firmowego), a także karty lub e-vouchery zakupowe do określonej sieci sklepów (za uruchomienie karty kredytowej). 

Z myślą o Twojej wygodzie przygotowaliśmy przegląd najciekawszych i najkorzystniejszych promocji BNP Paribas. Sprawdź sam ile i kiedy możesz zyskać.

Archiwalne promocje w BNP Paribas:

300 zł premii na lato za otwarcie konta osobistego z promocją w BNP Paribaspromocja jest zakończona

300 zł premii na lato za otwarcie konta osobistego z promocją w BNP Paribas

Z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Otwartą na Dzisiaj zyskać można 300 zł premii. Wystarczy założyć konto w ramach „Premii na lato”, aktywnie korzystać z rachunku i karty, a BNP Paribas Bank S.A. przeleje pieniądze na nowe konto. Promocja trwa do 26.06.2019r. lub do momentu uzyskania 2000 zgłoszeń. 

Przeczytaj
250 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Zgarnij premię” od BNP Paribaspromocja jest zakończona

250 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Zgarnij premię” od BNP Paribas

BNP Paribas Bank S.A. kontynuując aktywne promowanie Konta Otwartego na Ciebie, zachęca nowych klientów kolejną akcją. Tym razem w ramach „Zgarnij premię” zyskać można nawet 250 zł. Promocja trwa do 09 czerwca 2019r. lub do momentu uzyskania 1500 zgłoszeń. 

Przeczytaj
Załóż Konto Otwarte na Ciebie z kartą i zgarnij premie do H&M lub Orlenpromocja jest zakończona

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z kartą i zgarnij premie do H&M lub Orlen

Jest nowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Banku S.A. i są nagrody. W zależności od doboru karty debetowej – Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat, zyskać można 250 zł na Orlen lub 200 zł do sieci sklepów H&M. Promocja trwa do 31 lipca 2019r. lub momentu uzyskania górnego limitu zgłoszeń. 

Przeczytaj
150 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribaspromocja jest zakończona

150 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

W kwietniu br. BNP Paribas Bank S.A. wprowadził do swojej oferty nowy rachunek osobisty. I właśnie teraz w „Promocji Otwartej na Dzisiaj”, każdy nowy klient, który podpisze umowę o Konto Otwarte na Ciebie i aktywnie będzie z niego korzystać, otrzyma 150 zł na zakupy w Biedronce. Promocja trwa do 31.07.2019r. lub uzyskania 1200 zgłoszeń. 

Przeczytaj
Nawet 200 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją „Szansa na bonus” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

Nawet 200 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją „Szansa na bonus” w BNP Paribas

W Banku BNP Paribas kolejna promocja skierowana do nowych klientów, którzy zdecydują się na założenie konta osobistego. Zainteresowani mogą liczyć nawet na 200 zł premii.

Przeczytaj
Zgarnij 400 zł do sklepu morele.net za wyrobienie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribaspromocja jest zakończona

Zgarnij 400 zł do sklepu morele.net za wyrobienie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

Jeżeli myślisz o nowym sprzęcie elektronicznym, to dzięki promocji „Do 400 zł na zakupy na morele.net z kartą kredytową” BGŻ BNP Paribas, będzie to znacznie łatwiejsze. Wystarczy podpisać umowę z bankiem i aktywnie korzystać z karty, przez 4 kolejne miesiące, aby otrzymać bony zakupowe.

Przeczytaj
250 zł za otwarcie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w promocji „Wiosenny bonus”promocja jest zakończona

250 zł za otwarcie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w promocji „Wiosenny bonus”

Jeżeli nie udało Ci się zgłosić do wcześniejszych promocji BGŻ BNP Paribas, to nic straconego. Kolejna szansa na ekstra kasę z Kontem Optymalnym właśnie się rozpoczyna. W promocji „Wiosenny bonus” zyskać można do 250 zł. Zgłoszenia do promocji przyjmowane będą do momentu zarejestrowania 1500 uczestników, jednak nie dłużej niż do 07 kwietnia 2019 r.

Przeczytaj
200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto plus premia” promocja jest zakończona

200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto plus premia”

Aktywne korzystanie z Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas się opłaca. Nowa promocja „Konto plus premia” to kolejna szansa na 200 zł dla nowych klientów. Masz stałe dochody i często płacisz kartą? Sprawdź ofertę Konta Optymalnego.

Przeczytaj
„Konto plus bonus” - 200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻpromocja jest zakończona

„Konto plus bonus” - 200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ

Bezpłatne, funkcjonalne i nowoczesne, a do tego przynoszące zysk. Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas uruchomione w ramach nowej promocji „Konto z bonusem” to szansa na ekstra 200 zł. Zakładasz, aktywnie korzystasz i zyskujesz więcej. Promocja trwa do 13 marca 2019 roku lub do momentu zgłoszenia się 1500 uczestników.

Przeczytaj
Karnet sportowy na 6 miesięcy za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto dla aktywnych” promocja jest zakończona

Karnet sportowy na 6 miesięcy za otwarcie Konta Optymalnego w promocji „Konto dla aktywnych”

Jeżeli lubisz sport i prowadzisz aktywny tryb życia, to nowa promocja z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas przypadnie Ci do gustu. Otwórz konto, aktywnie korzystaj z karty i aplikacji mobilnej, a nawet przez pół roku za darmo będziesz mógł korzystać z licznych obiektów sportowych. Czas na zgłoszenia mija 15.03.2019r. lub w chwili zarejestrowania się 1500 uczestników. 

Przeczytaj