Promocje w BNP Paribas

W BNP Paribas Banku Polska S.A. promocji zdecydowanie nie brakuje. Sztandarowe produkty banku – Konto Otwarte na Ciebie oraz Karta Kredytowa Mastercard Standard, to dwie najczęściej promowane (poprzez nagrody) oferty BNP Paribas. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć również klienci biznesowi, którzy w ramach aktualnej promocji uruchomią konto firmowe.

Warunki promocji w BNP Paribas Banku Polska S.A. są proste i przejrzyste. Co więcej, zazwyczaj nawet częściowe spełnienie tych warunków zapewnia możliwość uzyskania nagrody. Korzystając z promocji BNP Paribas zyskać możesz przede wszystkim premie finansowe (za założenie konta osobistego lub firmowego), a także karty lub e-vouchery zakupowe do określonej sieci sklepów (za uruchomienie karty kredytowej). 

Z myślą o Twojej wygodzie przygotowaliśmy przegląd najciekawszych i najkorzystniejszych promocji BNP Paribas. Sprawdź sam ile i kiedy możesz zyskać.

Archiwalne promocje w BNP Paribas:

Wybierz „Konto z możliwościami” i weź aż 350 zł w promocji BNP Paribas Bankupromocja jest zakończona

Wybierz „Konto z możliwościami” i weź aż 350 zł w promocji BNP Paribas Banku

„Konto z możliwościami” to promocja BNP Paribas Banku Polska S.A. Spełniając proste warunki aktywności zyskać można nawet 350 zł premii w zaledwie 2 miesiące. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są tylko do 31.10.2019r. lub do momentu zarejestrowania 4500 uczestników.

Przeczytaj
400 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BNP Paribas Bankpromocja jest zakończona

400 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BNP Paribas Bank

Weź Kartę Kredytową Mastercard Standard lub Gold w BNP Paribas Banku i „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”. W nowej promocji wystarczy aktywnie korzystać z karty. Jeżeli w ciągu 3 miesięcy wykonasz transakcje na min. 1500 zł, ekstra kasa na zakupy będzie Twoja.

Przeczytaj
Nawet 350 zł ekstra na Twoim nowym Koncie Otwartym na Ciebie z „Premia na jesień”promocja jest zakończona

Nawet 350 zł ekstra na Twoim nowym Koncie Otwartym na Ciebie z „Premia na jesień”

„Premia na jesień” z Kontem Otwartym na Ciebie to szansa na dodatkowe 350 zł. Otwierając konto w październiku zyskać można 150 zł na start. W listopadzie wystarczy zasilić konto kwotą 1000 zł i wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł.

Przeczytaj
Do 300 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Przelew dla przyrody” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

Do 300 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Przelew dla przyrody” w BNP Paribas

„Przelew dla przyrody” to szlachetna inicjatywa i promocja związana z Kontem Otwartym na Ciebie. Otwierając konto wraz z kartą w ramach promocji zyskać można do 300 zł premii. Można również podzielić się premią z jedną z trzech fundacji działających na rzecz ochrony środowiska.

Przeczytaj
Weź 251 zł w gotówce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

Weź 251 zł w gotówce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribas

„Skorzystaj z kontem” Otwartym na Ciebie i sięgnij po dodatkowe środki na Twoim koncie. Otwierając w BNP Paribas Banku konto wraz z dowolną kartą debetową można zyskać do 251 zł premii. Wystarczy aktywnie korzystać z konta i karty w okresie od października do grudnia 2019 roku.

Przeczytaj
350 zł na zakupy w Biedronce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji BNP Paribaspromocja jest zakończona

350 zł na zakupy w Biedronce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji BNP Paribas

„Powrót do szkoły” z Kontem Otwartym na Ciebie i kartą debetową stanie się atrakcyjniejszy, gdy nowi klienci BNP Paribas Banku Polska S.A. otrzymają nawet 350 zł na zakupy w sieciach sklepów Biedronka. Rejestracja w promocji trwa do 15.09.2019 r. lub momentu uzyskania 2500 zgłoszeń.

Przeczytaj
350 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją w BNP Paribaspromocja jest zakończona

350 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją w BNP Paribas

Kiedy aktywnie korzystasz z konta i karty od sierpnia do listopada 2019 roku, to na Twoim koncie jest ekstra 350 zł. Promocja rozpoczyna się 9 lipca i trwa do 28 lipca 2019 roku lub też do momentu zarejestrowania 2500 zgłoszeń.

Przeczytaj
300 zł premii za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą w promocji BNP Paribaspromocja jest zakończona

300 zł premii za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą w promocji BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska S.A. kontynuując swoją akcje promocyjną nowego rachunku osobistego – Konta Otwartego na Ciebie, zaprasza do nowej akcji „Zyskaj w promocji”. Do zdobycia jest nawet 300 zł, w zamian za aktywne korzystanie z konta i karty. Zgłoszenia przyjmowane są do 12.07.2019r. lub do momentu uzyskania 2000 rejestracji.

Przeczytaj
9 miesięcy Fit z Kontem Otwartym na Ciebie z promocją „Aktywnie z Bankiem” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

9 miesięcy Fit z Kontem Otwartym na Ciebie z promocją „Aktywnie z Bankiem” w BNP Paribas

Zakładając w czerwcu Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj w BNP Paribas Banku Polska S.A. zyskać można nawet 9 miesięcy bezpłatnych zajęć sportowych. Wystarczy założyć konto w ramach akcji „Aktywnie z bankiem” i cieszyć się super bonusem. Promocja trwa do 30 czerwca 2019r. lub do momentu uzyskania 1500 zgłoszeń.

Przeczytaj
400 zł premii do RTV Euro AGD, Allegro, Empik lub H&M za wyrobienie karty w BNP Paribaspromocja jest zakończona

400 zł premii do RTV Euro AGD, Allegro, Empik lub H&M za wyrobienie karty w BNP Paribas

Jest karta kredytowa BNP Paribas Banku Polska S.A., jest i nowa promocja. W „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” otrzymać można nawet 4 bony o wartości 100 zł każdy, do: RTV Euro AGD, Empik, H&M lub serwisu allegro.pl. Podpisujesz umowę, aktywnie korzystasz z karty i masz ekstra kasę na zakupy. Promocja trwa do 31.08.2019 r. lub momentu zgłoszenia 6000 uczestników. 

Przeczytaj