Getin Bank

Getin Bank - Opisy kont, promocje i opinie

Getin Bank wchodzi w strukturę Getin Noble Bank SA. To jedna z najszybciej rozwijających się na terenie kraju instytucji finansowych. Wywodzi się on bezpośrednio z niewielkiego, lokalnego banku Górnośląskiego Banku Gospodarczego, który powstał w 1990 roku. Od 2002 roku, przez dwa lata Getin Bank funkcjonował w obrębie grupy kapitałowej Banku Przemysłowo-Handlowego. W 2004 roku holding wykupił BPH.

Oferta Banku jest bardzo rozbudowana i kieruje się w stronę wszystkich grup klienckich. Od 2013 roku wdrażana jest nowa strategia o nazwie Getin Up, która ma nie tylko sprawić, by Bank dostosowywał się do potrzeb całego społeczeństwa, ale również wprowadzić szereg innowacji technologicznych. Do tej pory udało się wprowadzić całościową nowoczesną bankowość elektroniczną. Tylko niektóre z zastosowanych rozwiązań to możliwość wykonania przelewu bez znajomości numeru konta adresata, korzystając z portali społecznościowych lub poczty elektronicznej. Inną nowością z pewnością jest karta debetowa wyposażona w wyświetlacz ciekłokrystaliczny i klawiaturę, dzięki której na bieżąco kontrolować można własny stan konta. Popularne są również samoobsługowe oddziały Getin Point. Wyrazem uznania dla oferty proponowanej przez Getin Bank, są liczne nagrody i wyróżnienia w ramach bankowych konkursów i rankingów zarówno w Polsce, jaki z zagranicą.

Sesje Elixir w Getin Banku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:15 13:30 14:30
Sesje przychodzące10:0014:0017:00

Przeanalizowane konta w Getin Banku

Getin Bank - Konto Proste Zasady
konto osobiste

Konto Proste Zasady

Konto Proste Zasady w Getin Bank to ciekawa propozycja rachunku osobistego dla każdego, kto poszukuje darmowego i funkcjonalnego konta, które zapewnia dostęp do wielu dodatkowych usług i produktów bankowych. Co więcej, konto dostępne jest dodatkowo w wersji dla osób w wieku od 18 do 26 lat, a także dla obywateli Ukrainy.

Getin Bank - Konto na Start Moja Firma
konto firmowe

Konto na Start Moja Firma

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą lub ich firma obecna jest na rynku dopiero od kilku miesięcy, Getin Bank przygotował ofertę Konta na Start Moja Firma, dzięki której przez pół roku można korzystać z darmowego konta. Do tego bank przyznaje premie gotówkowe, za utrzymanie odpowiedniego salda rachunku.

Getin Bank - Konto Getin UP Free
konto studenckie

Konto Getin UP Free

Konto Getin UP Free to propozycja od Getin Banku dedykowana przede wszystkim studentom. Całkowicie darmowe konto, bezpłatna karta płatnicza z ciekawą grafiką, zniżki do kina i szansa na dodatek 3% do stypendium, to tylko część oferty. Co więcej, z Getin UP Free można korzystać aż do 28. roku życia.

Konto Getin Up Free zostało wycofane z oferty Getin Banku.

Getin Bank - Konto Osobiste Getin UP
konto osobiste

Konto Osobiste Getin UP

Konto Getin UP promowane jest jako nowoczesne konto, które wynosi bankowość na nowy, wyższy poziom. W rzeczywistości to tanie konto osobiste, z pakietem dodatkowych korzyści dla aktywnych jego posiadaczy. Zwroty za zakupy i opłaty rachunków, a także zniżki do kina, to przykładowe benefity.

Konto Getin Up zostało wycofane z oferty Getin Banku.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.