BGŻ BNP Paribas

Historia Banku jest długa. Można ją wiązać z Polskim Bankiem Rolnym, który powstał w 1919 roku. Natomiast obecny Bank Gospodarki Żywnościowej istnieje od roku 1975. Od 2015 roku, dzięki połączeniu BGŻ i BNP Paribas Bank Polska, powstał Bank w obecnej formie.

Misją BGŻ BNP Paribas jest odpowiedzialne oferowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie finansowym, które jednocześnie wspierają gospodarkę lokalną. W tym celu placówki bankowe znajdują się w także małych i średnich miastach. Swoim klientom indywidualnym oferuje on szeroką gamę produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych oraz kredytowych, natomiast przedsiębiorcom pomaga w znalezieniu właściwych rozwiązań finansowych, ułatwiających działalność zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Bank BGŻ BNP Paribas ma zamiar znaleźć się w gronie największych banków w Polsce, w których kadrę menadżerską w większości stanowią Polacy. Dostęp do usług bankowych jest możliwy także poprzez platformę informatyczną oraz aplikacje mobilną, dzięki wykorzystaniu telefonii komórkowej. Dostosowanie do rynku sektora rolnego znalazło odzwierciedlenie w licznych wyróżnieniach, między innymi zajęciem pierwszego miejsca w rankingu „Bank Najlepszy Dla Rolnika”, który został stworzony przez agencję Martin&Jacob.

Sesje Elixir w BGŻ BNP Paribas

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:00 12:00

Dyspozycja musi być złożona do 11:15

15:00

Dyspozycja musi być złożona do 14:15

Sesje przychodzące11:0015:0017:00

Przeanalizowane konta w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas - Konto Praktyczne (iKonto)
konto osobiste

Konto Praktyczne w BGŻ BNP Paribas to propozycja przede wszystkim dla tych osób, które aktywnie korzystają z karty płatniczej i chętnie korzystają z bankowości internetowej. Uruchomienie Konta Praktycznego staje się szczególnie interesującym rozwiązaniem dzięki dwóm promocjom - „iKonta” oraz „Konta z nagrodami”.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze słowniem pojęć finansowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.