BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas - Opisy kont, promocje i opinie

Historia Banku jest długa. Można ją wiązać z Polskim Bankiem Rolnym, który powstał w 1919 roku. Natomiast obecny Bank Gospodarki Żywnościowej istnieje od roku 1975. Od 2015 roku, dzięki połączeniu BGŻ i BNP Paribas Bank Polska, powstał Bank w obecnej formie.

Misją BGŻ BNP Paribas jest odpowiedzialne oferowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie finansowym, które jednocześnie wspierają gospodarkę lokalną. W tym celu placówki bankowe znajdują się w także małych i średnich miastach. Swoim klientom indywidualnym oferuje on szeroką gamę produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych oraz kredytowych, natomiast przedsiębiorcom pomaga w znalezieniu właściwych rozwiązań finansowych, ułatwiających działalność zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Bank BGŻ BNP Paribas ma zamiar znaleźć się w gronie największych banków w Polsce, w których kadrę menadżerską w większości stanowią Polacy. Dostęp do usług bankowych jest możliwy także poprzez platformę informatyczną oraz aplikacje mobilną, dzięki wykorzystaniu telefonii komórkowej. Dostosowanie do rynku sektora rolnego znalazło odzwierciedlenie w licznych wyróżnieniach, między innymi zajęciem pierwszego miejsca w rankingu „Bank Najlepszy Dla Rolnika”, który został stworzony przez agencję Martin&Jacob.

Sesje Elixir w BGŻ BNP Paribas

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:00 12:00

Dyspozycja musi być złożona do 11:15

15:00

Dyspozycja musi być złożona do 14:15

Sesje przychodzące11:0015:0017:00

Przeanalizowane konta w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas - Konto Optymalne
konto osobiste

Konto Optymalne

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas S.A. to bezwarunkowo darmowe i w pełni funkcjonalne konto osobiste, stworzone z myślą o klientach chcących zachować kontrolę nad swoimi środkami z każdego miejsca na świecie. Uruchamiając konto w ramach promocji „Atrakcyjne konto” oraz „Konto z Money Back” można dodatkowo zyskać nawet 400 zł.

BGŻ BNP Paribas - Konto Praktyczne (iKonto)
konto osobiste

Konto Praktyczne (iKonto)

Konto Praktyczne w BGŻ BNP Paribas to propozycja przede wszystkim dla tych osób, które aktywnie korzystają z karty płatniczej i chętnie korzystają z bankowości internetowej. Uruchomienie Konta Praktycznego staje się szczególnie interesującym rozwiązaniem dzięki dwóm promocjom - „iKonta” oraz „Konta z nagrodami”.

Konto nie jest już dostępne, w zamian można założyć teraz Konto Optymalne

Promocje w BGŻ BNP Paribas

promocja

W BGŻ BNP Paribas promocje są dwie. Jedna dla szybkich – „Premia dla Ciebie” trwająca od 26 maja, która przewiduje nagrody w wysokości 100 złotych dla pierwszych 1000 osób. Druga, dla każdego – „Mobilna Premia”, czyli 12 miesięcy premii w zamian za realizację płatności kartą. W sumie to nawet 400 zł dodatkowo na koncie.

promocja

W BGŻ BNP Paribas promocje są dwie. Jedna dla szybkich – „Premia dla Ciebie” trwająca od 26 maja, która przewiduje nagrody w wysokości 100 złotych dla pierwszych 1000 osób. Druga, dla każdego – „Konto z Money Back”, czyli 12 miesięcy premii w zamian za realizację płatności kartą. W sumie to nawet 400 zł dodatkowo na koncie.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.