O mnie

Świat marketingu i mediów społecznościowych zawodowo zgłębiam od blisko 10 lat. Współpracując z licznymi firmami oraz artystami ubieram w słowa ludzkie emocje, pragnienia i wizje. Podążam za zmieniającymi się trendami, aby pomagać firmom kreować ich pozytywny wizerunek i budować silną więź z ich klientami. Chętnie też tworzę poradniki, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie większości z nas. Wierzę, że to w słowach zaklęta jest prawdziwa moc, która otwiera umysły milionów ludzi. 

A mówiąc o milionach, ukończyłam studia na kierunku Marketing i Zarządzanie, a tuż po obronie znalazłam zatrudnienie w jednym z banków. Szybko okazało się, że sprzedaż produktów finansowych nie jest moją życiową misją, a zamiłowanie do pracy twórczej szybko zaczęło obumierać w rzeczywistości pełnej bezdusznych cyferek i wyśrubowanych targetów. Porzuciłam sztywny uniform i korporacyjny styl życia, aby moje artystyczne zapędy nie zaginęły w odmętach mojego, jednak nieco analitycznego umysłu. Z bankowością nie rozstałam się jednak na dobre. 

Jako zaradna pani domu chętnie śledzę wszelkie newsy z rynku finansowego. Zazwyczaj analizuję oferty bankowe i wyszukuję najlepsze promocje. Wszystko to ubieram w mniej lub bardziej zgrabne treści, aby pomóc Wam szybciej i łatwiej podejmować decyzje dotyczące wyboru odpowiedniego banku oraz konta. 

A już niebawem, za sprawą mojego udziału w XXII edycji Akademii Profesjonalnego Coachingu, stanę się dyplomowanym coachem. Cóż, własny rozwój to podstawa sukcesu. Nawet tak artystycznej duszy jak moja. 

Prywatnie jestem miłośniczką kryminałów psychologicznych, powieści biograficznych, aromatycznej kawy, gier planszowych, długich spacerów, a także ekscytujących wyścigów na torach kartingowych.

Wykształcenie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketing im. gen. J. Ziętka w Katowicach
Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketing im. gen. J. Ziętka w Katowicach
Marketing i Zarządzanie
Akademia Profesjonalnego Coachingu w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej
Akademia Profesjonalnego Coachingu w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej
Business coaching